20,00 TL
13,20 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
6,80 TL
Gençlerin Dünyası Hakkında Bilgiler
Türü: İslami Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 9799759044014
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Muhammed Hüseyin Fadlullah
Muhammed Hüseyin Fadlullah
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Gençlerin Dünyası Kısa Özet

  Gençler... Diğer tabirle her şeyin mayası... Toplumların, ideolojilerin, hareketlerin ve en nihayet de dinlerin. Bütün bunlar sahiplenilmek, savunulmak ve peşi sıra da bir model olarak sunulmak için gençlere muhtaç. Bir toplumun geleceğini görmek için şu anki genç kuşağa bakmak yeterli.

  Elbette her toplumun ve ideolojinin gençlere ilişkin projesi vardır. Toplumları yönlendirmeyi hedef haline getiren İslam`ın, gençleri ihmal etmesi düşünülebilir bir şey değil. Onun da gençliğe yönelik tasarımları ve umutları bulunmaktadır.

  İşte bu eser, İslam`ın gençlere dair düşüncelerinin, Allame Fadlullah`ın perspektifinden ortaya konulduğu bir mecmuadır. Kitapta ele alınan konular daha önce hiç değinilmemiş ve üzerinde durulmamış konular değil; ancak kitabı özgün kılan özellik, daha önce de ele alınmış konuları derinlikli, kapsamlı, farklı açıdan ve hatta gençlerin gözüyle irdelenmiş olmasıdır.

  Gençlerin eğitimi, cinsel kültür ve eğitim, moda, spor, giyim-kuşam, toplumla ve ebeveynle ilişkiler, erken evlilik, gençliğin siyasi hayatı, Kur`an`ın gençlik modelleri, sevgi ve aşk, sigara, şarkı ve müzik, burçlar ve fal bakma, gençlerin cinsel yaşamları... Bunlar özgün ve farklı olarak incelenen başlıklardan sadece birkaçı...

 • 2. Hamur

Gençlerin Dünyası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.