sadsad x
asdasd
75,00 TL
63,00 TL
%16 indirim
Kazancınız
:
12,00 TL
Gelişime Uygun Eğitim Programı Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 618
ISBN: 9786057895974
Kapak: Ciltsiz
Marjorie J. Kostelnik
Marjorie J. Kostelnik
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gelişime Uygun Eğitim Programı Kısa Özet

  Gelişime Uygun Eğitim Programı: Erken Çocukluk Eğitiminde En İyi Uygulamalar kitabı, ilk yayımlandığı tarihten itibaren erken çocukluk eğitim ortamlarındaki gelişime uygun uygulamaların yapısı ve uygulamaları hakkında eğitimcilere yol göstermektedir. Kitabın içeriği, 0-8 yaş arasındaki çocukların gelişimi ve öğrenimi için gerekli olan kültürel/bireysel farklılıklarına dayalı bütünleşik bir yaklaşımla, gelişime uygun programların oluşturulmasını kapsamaktadır. Kitabın içeriğinde; erken çocukluk alanındaki eğitimcilerin çocukların gelişimlerine uygun olarak etkinlikleri nasıl tasarlaması, uygulaması ve değerlendirmesi gerektiği konularında bilgiler yer almaktadır. Ayrıca kitapta, eğitimcilerin, çocukların bireysel farklılıklarını gözeterek eğitim programlarını nasıl uyarlaması gerektiği üzerinde de durulmaktadır.

  Bu kitap, 16 bölüm içeriğine sahip 4 kısımdan meydana gelmektedir:
  I. Kısım: Erken Çocukluk Eğitiminin Temelleri,
  II. Kısım: Öğrenme için Hazırlık,
  III. Kısım: Erken Çocukluk Eğitim Müfredatı (Eğitim Programı),
  IV. Kısım: Müfredatı Bütünleştirme.

  Kitabın çeviri ekibi Türkiye'nin çeşitli üniversitelerinde görev yapmakta olan erken çocukluk eğitim veya gelişim uzmanlarından oluşmaktadır.

  Gelişime Uygun Eğitim Programı: Erken Çocukluk Eğitiminde En İyi Uygulamalar kitabının, çocuğun gelişimini göz önünde bulundurarak en iyi ve etkili etkinliklerin nasıl hazırlanması gerektiğine vurgu yapması bakımından erken çocukluk eğitimi alanında önemli bir açığı kapatacak rehber bir kitap olacağını düşünmekteyiz.

Gelişime Uygun Eğitim Programı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.