sadsad x
asdasd
36,00 TL
28,80 TL
%20 indirim
Gelin Pazarlığı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786051211732
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Deeanne Gist
Deeanne Gist
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gelin Pazarlığı Kısa Özet

  Bekarların Dikkatine!

  Asa Mercer’ın çabaları sayesinde şimdi, iyi ahlaklı ve itibarı olan bir gelini, Atlantic  Eyaleti’nden toplam 300 dolara elde edebilirsiniz. Durumu uygun ve istekli tüm bekarlar, çarşamba akşamı Delim ve Shorey binasında toplanacaktır.

  Düğün planlandı…

  Sadece birinin geline söylemesi gerek!

  1860’ın Seattle’ında, kerestecilerin sayısı oldukça fazlaydı fakat kadın nüfusu yok denecek kadar azdı. Karısı olan bir adam, 640 hektarlık bir kereste arazisini bedavaya alabiliyordu lakin Joe Denton’ın karısı yoktu. Seattle’a gelmeden önce ölmüştü ve şimdi yörenin hakimi, onu, hakkını elinden almakla tehdit ediyordu. Büyük bir umutsuzlukla Joe, kendine eş olarak Mercer’ın gelinlerinden girişimci Asa Mercer tarafından bölgeye getirilen Doğulu dul ve yetimler- birini almaya karar verdi.

  Anna Ivey’nin, Mercer’la Batı’ya seyahati, İç Savaş’ın yıkımından bir kaçıştı. Mercer’la aşçı olarak çalışmak için anlaşmıştı gelin olarak değil... Bu nedenle Denton’a teslim edildiğinde, evlenme teklifini reddetmesi Joe’nun arazi alma işini riske sokmuştu. Denton, çok değerli arazisini kaybetmeden sadece birkaç ay önce bu baştan çıkarıcı, çekici, Doğulu kızı, resmi olarak karısı olmaya ikna edebilecek miydi?

   

Gelin Pazarlığı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.