Geleceğimi Kaybettim Hükümsüzdür

Profil Kitap

Sema Karabıyık

190,00 TL
133,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
57,00 TL
Geleceğimi Kaybettim Hükümsüzdür Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 206
ISBN: 9789759968519
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 8 adet satılmıştır.
Sema Karabıyık
Sema Karabıyık
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Geleceğimi Kaybettim Hükümsüzdür Kısa Özet

  Geleceğimi Kaybettim Hükümsüzdür , kaderin ve kederin kaynağı nedir ? sorusuna Feride’nin hikayesi üzerinden cevap arıyor. Hayat tecrübesi nedir ? Başımıza gelenler mi başımıza gelenlere verdiğimiz tepkiler mi ? Aramızda ferideler var, lakin okuyucu olarak bizler ne kadar Feride olabiliriz ?

  Feride’nin hikayesi , etrafında kazılmış kuyulara rağmen sonuna kadar insan kalan modern bireyin nefs terbiyesi.

  Fatma Barbarosoğlu

  Sema Karabıyık’ın Muamma ile başlayan bütün romanlarını okurken ; bilimkurgı romanlarını aratmayan bir kurgu zekası ile karşı karşıya olduğumu hissettim hep. Ama beni müzmin okuyucu kılan özellik bu değil ; kurgunun içindeki karakterlerin sahici olması , kitap bittikten sonra da yaşamaya devam etmesi . Çünkü ben heyecanlı okuma sürecinden ziyade , kitap bittikten sonra bende kalanlarla ilgiliyim. Gerçek edebiyat beni insana yaklaştırmalı diye düşünürüm.

  Geleceğimi kaybettim hükümsüzdür bizi , günümüzde geçen ama görmediğimiz bir gerçekliğin hikayesine , muhkem bir dil ve akıcı bir anlatımla dahil ediyor. ‘’hayat bir duygu okulu ‘’diyen feride’nin hikayesine. Okuma tecrübesinin , duygulardan mezun olma kapasitemize katkı sağlayacağını iddia etsem ? Bunun kanıtı bir metin var karşınızda.

  Nazife Şişman

 • 2. Hamur

Geleceğimi Kaybettim Hükümsüzdür Hakkında Yorumlar