Geçmişten Günümüze Didaktik Şiirler

Servet Yayınevi

Serkan Kahveci

120,00 TL
92,40 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
27,60 TL
Geçmişten Günümüze Didaktik Şiirler Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 218
ISBN: 9786259428932
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
Serkan Kahveci
Serkan Kahveci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Geçmişten Günümüze Didaktik Şiirler Kısa Özet

  Bu şiir kitabını yazarken Orhan Veli Kanık gibi denizlere daldım... T.S. Eliot gibi edebiyatın zenginliğinden faydalandım... Sylvia Plath gibi eserlerimi resim sevinciyle meydana getirdim... En önemlisi Hesiodos`un izinden giderek düşündüren onlarca didaktik şiirlerimi siz değerli okurlarıma sunuyorum. Ayrıca birer bilimsel makale, dua, şarkı, marş ve bir kaç proje de bu kitapta yer alıyor. İyi okumalar. Geçmişten günümüze didaktik şiirler.

  While creating this collection of poetry, I delved into the same depth of seas as Orhan Veli Kanık... Like T.S. Eliot. I also benefited from the wealth of literary works. Like Sylvia Plath, I created my works purely for sheer delight. Above all, I present dozens of gripping didactic poems to you, my esteemed readers, following in the footsteps of Hesiod. This book also includes a scientific article, prayer, song, anthem and a few projects. I wish you a happy reading. Historical and contemporary didactic poetry

  ***

  Sivas Gürün doğumlu yazar Karadeniz Teknik Üniversitesi Makina Bölümü mezunu olmakla beraber bir dönem futbol hakemliği yapmıştır. Fotoğraf sanatıyla da yakından ilgilenmektedir. Bu şiir kitabıyla birlikte Tagarama`dan Sihirli Kalem ve Tagarama`dan Sihirli Kalem 2 olarak senaryo kitapları da mevcuttur.

  Serkan Kahveci Born in Sivas Gürün, the author completed his studies in mechanical engineering at Karadeniz Technical University and worked as a football referee for a while. He has a keen interest in photography as well. In addition to this collection of poetry book, the author also wrote two screenplay books called Magical Stories from Tagarama and Magical Stories from Tagarama 2.

  Serkan KAHVECİ

 • 2. Hamur

Geçmişten Günümüze Didaktik Şiirler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.