sadsad x
asdasd

Geceyarısı Leydisi - Karanlık Sanatlar

Artemis Yayınları

Cassandra Clare

120,00 TL
78,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
42,00 TL
Geceyarısı Leydisi - Karanlık Sanatlar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 825
ISBN: 9786053040514
Kapak: Ciltli
Cassandra Clare
Cassandra Clare
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Geceyarısı Leydisi - Karanlık Sanatlar Kısa Özet

  Cassandra Clare’in uluslararası çoksatar *Ölümcül Oyuncaklar* evreninde geçen yeni serisi *Karanlık Sanatlar*da Los Angeles Gölge Avcıları  başrolde! Geceyarısı Leydisi bir Gölge Avcıları romanı.

  Felaketlerin Gölge Avcıları’nı yok olmanın eşiğine getirmesinin üzerinden beş yıl geçti. Emma Carstrairs artık ailesinin yasını tutan bir çocuk değil, onları öldürenleri bulmaya ve intikam almaya kararlı genç bir kadın. Parabatai’si Julian Blackthorn’la el ele veren Emma, tüm Los Angeles’ı saran şeytani bir planı araştırırken aklına ve kalbine güvenmesi gerektiğini öğrenecek. Tabii kalbi onu tekinsiz yollara doğru sürüklemedikçe...

  Julian’ın beş yıl önce peri halkı tarafından kaçırılan kardeşi Mark’ın, Gölge Avcıları’nın yardımına ihtiyaç duyan periler tarafından geri getirilmesi işleri iyice karıştıracak. Ama peri diyarında zaman öyle farklı işliyor ki, Mark, ailesini tanımakta zorlanacak. Acaba periler, Mark’ı gerçekten ailesine bırakacak mı? 

  Bol ışıltı, şatafat ve meşhur Gölge Avcıları’yla, Geceyarısı Leydisi, Cassandra Clare’in *Karanlık Sanatlar* serisine sarsıcı bir giriş.

  Sevgiden Daha BÜyük Bir Yasa Yoktur!

Geceyarısı Leydisi - Karanlık Sanatlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.