sadsad x
asdasd
Gazete Yazıları Aktüel 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 166
ISBN: 9786257609401
Kapak: Ciltsiz
Ahmet Demir
Ahmet Demir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gazete Yazıları Aktüel 1 Kısa Özet

  Sevgili okurlar!
  Salihli Sektör gazetesinde *Aktüel* ismini verdiğim köşe yazılarımdan seçtiğim yazıları bu kitapta topladım. Yazılarım genellikle güncel olaylar ve yorumlarından oluşmaktadır. Yazar her konuda yazdığı konuların önemini, sorun varsa bu sorunun çözüm yollarını gösterebilmelidir.
  Edebiyat, sanat, eğitim, ekonomi, kentleşme, teknoloji, çevre sorunları, trafik konuları yaşadığımız yüzyılın önemli konularıdır. Özellikle çevre sorunları hepimizi yakından ilgilendirmektedir. Yaşadığımız tabiat, yer altı suları, nehirler, denizler, çevre, temizse, kirlenmemişse, insanların, canlıların yaşaması doğal ve güzeldir. Doğal ve temiz bir çevrede yaşadığınızda hayatınızın her anı değerli ve renkli geçer, yaşamaktan zevk alırsınız, dostlarınızla, arkadaşlarınızla, anne, babanızla, kardeşlerinizle, sevdiklerinizle beraber olmaktan mutluluk duyarsınız.
  Mutlu yaşamayı, oynamayı, gülmeyi, sohbet etmeyi bütün insanlar ister. İnsanların barış ve huzur içinde yaşamak istemeleri onların en doğal haklarıdır. Bunun içinde bilim insanlarına ve yazarlara büyük görevler düşmektedir. İçinde yaşadığımız ülkenin, toplumun, dünyamızın sorunlarını dile getirebilmeli, olay ve sorunların neden ve sonuçlarını, çözüm yollarını sunabilmelidir.
  Buzulların erimesi, iklimlerin değişmesi, dünyamızda suların, toprakların, denizlerin kirlenmesi hızla artmaktadır, bilim adamları bu sorunlara çözüm bulmalıdır.
  2020 yılında ortaya çıkan korona virüs, 2021 yılında da devam ediyor. Binlerce insan korona virüsten hayatını kaybetti.
  Yerel gazetede yayınlanan yazılarımın insanların, toplumun, güncel sorunlarını dile getirmek için gazetedeki yazı köşemin adını *Aktüel* olarak olarak seçtim. *Aktüel* köşe ismi güncel yazılarıma uygundu.

Gazete Yazıları Aktüel 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.