Garip Ama Gerçek

Beta Kids

Kolektif

199,50 TL
153,62 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
45,88 TL
Garip Ama Gerçek Hakkında Bilgiler
Türü: Bilimsel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9786053333357
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2022
satis-icon
Satış Rakamları 264 adet satılmıştır.
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Garip Ama Gerçek Kısa Özet

    National Geographic Kids’in dünya çapında en sevilen yayınlarından biri olan, şaşırtıcı gerçeklerle dolu Garip ama Gerçek! serisinin en sevilen ilk kitabı Garip ama Gerçek! 1 yenilenen içeriği ve 50 yeni gerçeğiyle meraklı çocuklar kadar yetişkinleri de sayfalarının arasına, sıra dışı gerçeklerle yüzleşmeye çağırıyor.

    Bilim, hayvanlar âlemi, yiyecekler, popüler kültür, çılgın buluşlar, iklim, coğrafya gibi başlıklar altında eğlence dolu bir genel kültür hazinesi. Hayvanlar, uzay, tuhaf yiyecekler, insan vücudu, robotlar ve daha bir sürü konuda en acayip gerçekleri öğrenin! Her sayfa, eğlenceli fotoğraflar ve çizimlerle dolu! National Geographic Kids imzasını taşıyan Garip Ama Gerçek! serisi eğlence dolu bir genel kültür hazinesi. Elinizden bırakamayacaksınız...

    Şu an ağzınızda yaklaşık bir milyar bakteri bulunmaktadır. Kediler iletişim kurarken en az 16 *kedi kelimesi* kullanır. Himalaya Dağları her yıl yaklaşık 1,3 cm yükselmektedir. Cırcır böcekleri, sesi dizlerinden algılar. Tanzanya’daki balıkçılar, balık ağı olarak örümcek ipeği kullanırlar.

  • 1. Hamur

Garip Ama Gerçek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.