sadsad x
asdasd

Galata Sarayı Efendileri

Profil Yayıncılık
35,00 TL
21,70 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
13,30 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Galata Sarayı Efendileri Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786057525949
Kapak: Ciltsiz
Halil Özer
Halil Özer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Galata Sarayı Efendileri Kısa Özet

  Halil Özer’in Galatasaray’la ilgili anılarını kitaplaştırdığını duyunca paniğe kapılmadım değil… Çünkü Halil Galatasaray’ın içini Galatasaraylılar’dan daha iyi bilen tek gazetecidir. Bu durum zaman zaman yöneticiler arasında espri konusu olmuştu. Bazen yönetim kurulu toplantılarından çıkışta *Yahu ne konuştuk hatırlamıyorum. Halil’i arayalım da anlatsın* derdik. Ya da katılmadığımız yönetim kurullarında ne konuşulduğunu öğrenmek için en iyi kaynağın Halil olduğunu konuşurduk. Sadece yönetimde değil, takımda, soyunma odasında, Kuruçeşme’de, Kalamış’ta ne olup bittiğini kimse Halil Özer’den iyi bilemez.

  Halil iz süren dedektif ustalığı ile herkesle konuşup, parçaları bir araya getirir ve Galatasaray’ın içini dışını çözer.

  Kitabında da aynen öyle yapmış.

  Ortaya çıkan ise bir spor kulübünün perde arkasında yaşananlar değil, tam bir *thriller* olmuş. Bravo Halil Özer’e. Bu kitap her Galatasaraylı’nın evinde olması gereken, Galatasaray’ı anlatan bir çalışma.

  Fatih Altaylı

  Bir gün transfer görüşmesine gireceğim. Tam kapıdan içeriye girerken Halil Özer kulağıma eğilip bana alacağım parayı, maç başını, her şeyi söyledi. Ben inanmadım. İçeriye girdim. Görüşme sırasında önerilen rakamlar Halil Özer’in bana söylediği rakamlarla birebir aynıydı.
  Bülent Korkmaz (Galatasaray eski kaptanı)

Galata Sarayı Efendileri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.