sadsad x
asdasd
140,00 TL
114,80 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
25,20 TL
Flash - Yeniden Doğuş Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9786059209083
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2019
Geoff Johns
Geoff Johns
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Flash - Yeniden Doğuş Kısa Özet

  Barry Allen,nam-ı diğer Flash,Doğumu,Gümüş Çağı`nı başlatıp kainatı kozmik krizden korurken kahramanca ölmesi onu efsane yaptı.

  Barry şimdi diğer bir krizle tekrar hayat bulsa da yaşayan en hızlı adam dünyaya ayak uydurmakta zorlanıyor.Flash`ın mirasının muhafaza edildiğini gören Barry`nin aklındaki tek şey hayatında çözemeyi başaramadığı tek sırrı -annesinin öldürülmesi- açığa kavuşabilmektir.

  Ama Barry`nin nasıl geri döndüğünü hala belli değil.Barry,Sürat Kuvveti`nden -tüm Speedsterlar`ın gücünün kaynağı olan boyut ötesi enerji alanı- kaçabilirken diğer kahraman ve kötüler neden bunu başaramadı? Diğer Speedsterlar`ın yanındayken Barry`nin geçirdiği tuhaf dönüşümün kaynağı ne? Ve hepsinden önemlisi Barry`ye kim tekrar hayat verdi... Ve Flash tekrar yok edilebilmek için mi diriltildi.

  Geoff Johns ve Ethan Van Sciver -büyük beğeni toplayan GREEN LANTERN:Yeniden Doğuş`un arkasındaki ekip- yeteneklerini DC Evreni`nin en büyük kahramanlarından biri için de konuşturarak tüm zamanların tüm Flashlar`ın tekrar verdiler.

 • 1. Hamur

Flash - Yeniden Doğuş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.