sadsad x
asdasd
220,00 TL
180,40 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
39,60 TL
Flash Flashpoint Dünyası Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786059209359
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2016
Scott Kolins
Scott Kolins
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Flash Flashpoint Dünyası Kısa Özet

  Dünyanın En Büyük Süper Kötülerine Ne Oldu?

  Flashpoint, DC Evrenini değiştirdi ve artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Flash olması gerektiği gibi bir kahraman değil ve tüm kâinatı saran zaman fırtınasından en çok etkilenenler de ona en yakın kişiler.

  Yazar/çizer Scott Kolins (The Flash) bize Central City’nin en büyük kahramanı gizemli Citizen Cold’u sunuyor. Peki, Cold’un düşmanı olan Haydut’lar ondan intikam almak için can atarken uzun süredir sakladığı geçmişini korumaya daha ne kadar devam edebilecek?

  Kendisine engel olacak Flash olmadığından GORILLA GRODD koca bir kıtayı ele geçirebilir ve Adam Glass’ın (Suicide Squad) yazdığı Kıyamet Ordusu’nda Isı Dalgası dünyanın en sıkı korunan hapishanesini ele geçirebilir… içindeki dünyanın en tehlikeli mahkûmları ile birlikte.

  Ve Sterling Gates’in (Hawk and Dow)  kaleminden Çocuk Flash - Kaybolmuş’da ise Bart Allen kendisini zamanda sürüklenir halde bulacak. Fakat tüm gerçekliğin ortadan kalkmasına neden olabilecek, muhtemelen Zıt Flash’ın eseri olan, bu fırtınayı ondan başka durdurabilecek hiç kimse yok.  

  DC Evreni sonsuza kadar değişmeden daha önce hiç keşfetmediğiniz bir dünyayı keşfedin...

 • 1. Hamur

Flash Flashpoint Dünyası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.