sadsad x
asdasd

Fisher Price Lnl Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi Türkçe Fpp83

Fisher Price
419,90 TL
356,92 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
62,98 TL
Fisher Price Lnl Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi Türkçe Fpp83 Hakkında Bilgiler
Türü: Fisher Price Oyuncakları
ISBN: 887961614763
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Fisher Price Lnl Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi Türkçe Fpp83 Ürün Açıklaması

    Bebeğiniz için ışıklarını yakan, şarkı söyleyen ve temel kelimeleri de öğreten sevimli bir arkadaş! Eğitici Köpekçik'in Kız Kardeşi bebeğinize vücudun bölümlerini, şekilleri, renkleri, sayıları ve çok daha fazlasını öğretir! 100'den fazla temel kelimeyi, bedenin bölümlerini, renkleri, şekilleri ve daha fazlasını tanıtan şarkılar ve cümlelerle, bebeğinizin dokunuşlarına tepki verir!

    Her bebek kendi hızında gelişir. Köpekçik'in Kız Kardeşi, Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji size, bebeğiniz için en uygun olan aşamayı seçme imkanı verir.

    Her üç oyun seviyesinde de farklı gelişim aşamalarına uygun çeşitli şarkılar, sesler ve cümleler bulunur. Üstelik, ışıklı ve çok renkli kalbi müzikle birlikte yanıp söner! 1. Seviye - Keşfetme: Bebeğiniz, temel kelimelerini, renkleri, alfabeyi, vücudun bölümlerini ve daha fazlasını dinlemek için Köpekçik'in Kız Kardeşi'nin el, ayak, kalp, burun veya kulağına basabilir! 2. Seviye - Teşvik Etme: Eğlenceli cümleler, bebeğinizi birlikte saymaya, renkleri bulmaya ve bedenin bölümlerini tanımaya teşvik eder! 3. Seviye - Taklit Etme: Kız Kardeş, hayal gücünü kullandıran ve taklit etmeye teşvik eden cümleler ile Köpekçik heyecanlı ve yaratıcı bir taklit oyununa hazır!

Fisher Price Lnl Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi Türkçe Fpp83 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.