sadsad x
asdasd

Fisher Price 4ü1 Arada Eğlenceli Robot

Fisher Price
769,90 TL
654,42 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
115,48 TL
Fisher Price 4ü1 Arada Eğlenceli Robot Hakkında Bilgiler
Türü: Fisher Price Oyuncakları
ISBN: 194735012121
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fisher Price 4ü1 Arada Eğlenceli Robot Ürün Açıklaması

  "

  İçerisinde pek çok müzik, ışık ve uygulamalı aktivite bulunan Fisher-Price® 4’ü 1 Arada Eğitici Robot, bebeğinize 4 farklı oyun modu sağlayan ve dönüşebilen bir oyun arkadaşı!

  Robotun her bölümünde miniğinizin heyecanla keşfedeceği özellikler bulunur. Gözleri fırıldak şeklinde döner, hacıyatmaz özelliklidir ve bazen ise bebeğinizi emeklemeye teşvik eder.

  Bebeğiniz her bölümünü ayrı ayrı keşfedebilir veya hepsini bir araya getirip eğlenceli müzikler çalan, sesler çıkaran ve cümleler kuran etkileşimli büyük bir oyun arkadaşı edinebilir!

  Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisinden faydalanarak çocuğunuzun yaşına ve gelişimine en uygun içerikleri seçebilirsiniz. Dili seçmek için dünya düğmesini kullanın: İngilizce ve Türkçe dilleri arasında seçim yapabilirsiniz.

  Miniğiniz bebeklikten yürüme çağına, ardından okul öncesi çağa adım atarken oyun saatlerine eşlik edecek bol içerikli bir robot (6 aylık ve daha büyük çocuklar için uygundur.)

  Robotun her bölümü, miniğinizin heyecanla keşfedeceği eğlenceli aktiviteler sunar. Bölümleri birleştirip, büyük bir robot arkadaş oluşturun!

  İngilizce ve Türkçe dillerinde sayılar, alfabe, şekiller ve çok daha fazlasıyla ilgili 120’den fazla şarkı, ses ve ifade Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisine göre belirlenmiş 3 öğrenme düzeyinde miniğinizi bekliyor.

  Motorlu robotu müzik ve ışıklar eşliğinde hareket ettirip miniğinizin emeklemesine teşvik etmesi için herhangi bir düğmeye basın.

  Üzerine bastırılan anten, bükülen ve dönen kulaklar ile dönen çıngıraklı hacıyatmaz gibi, oturarak oynama için ideal uygulamalı aktiviteler bu robotta!

  Kutu Ölçüsü: 37 * 32 * 16 cm

  "

Fisher Price 4ü1 Arada Eğlenceli Robot Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.