100,00 TL
65,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
35,00 TL
Fırtına Habercileri Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 290
ISBN: 9786051426259
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Philippa Gregory
Philippa Gregory
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Fırtına Habercileri Kısa Özet

  Düşman, Tanrı’ya başka şekilde inanan insanlar değil. Asıl düşman cehalet. Hiçbir şeye inanmayan, hiçbir şeyi önemsemeyen insanlar...

  Karanlık Düzen adındaki gizli örgütün bir üyesi olan Luca Vero, dünyanın sonuna dair işaretler aramak ve bulduklarını Düzen’e bildirmek için Avrupa’da seyahat ederken yolu Piccolo kasabasına düştü. Kasabalılar batıl korkulara teslim olmuştu. Denizin, gökyüzünün, yabancıların, kısacası bilmedikleri her şeyin birer felaket habercisi olduğuna inanıyorlardı.

  Luca, yolculuğunda yalnız değildi. Sadık dostu ve hizmetkarı Freize, katip Peder Peter, güzeller güzeli Leydi Isolde ve onun gizemli dostu ve hizmetkarı Ishraq da kasabadaki batıl korkular karşısında en az Luca kadar şaşkındı.

  Beş arkadaş, tuhaf kasaba halkının yanı sıra, kendini aziz ilan eden bir çocuğun liderliğinde Kudüs’e ulaşmaya çalışan kalabalık bir çocuk ordusuyla da karşılaşınca işler iyice içinden çıkılmaz bir hal aldı. Haçlı Seferi’ne soyunan çocukların lideri, denizin yarılacağına ve Kudüs’e dek güvenle yürüyeceklerine emindi. Ve hiçbiri ne kadar tehlikeli sularda yüzdüğünün farkında değildi.

  *Gregory, gerilim dolu bir hikayeye tarihin önemli dönemeçlerini ustalıkla işliyor. Bir Orta Çağ kasabasındaki Hıristiyanlık ve Müslümanlık çatışmasından besleniyor.*

  - Booklist

 • 2. Hamur

Fırtına Habercileri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.