Filozofun Takım Çantası

The Kitap

Julian Baggini

139,00 TL
90,35 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
48,65 TL
Filozofun Takım Çantası Hakkında Bilgiler
Türü: Felsefe Tarihi Kitapları
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786257816373
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
satis-icon
Satış Rakamları 22 adet satılmıştır.
Julian Baggini
Julian Baggini
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Filozofun Takım Çantası Kısa Özet

  Tarih boyunca filozofların kullandığı yöntemleri ve fikirleri merak eden, felsefede kullanılan kavramsal araçlar üzerine iyi bir referans çalışması arayan okurlar için hazırlanan *Filozofun Takım Çantası* kitabı, okuyucusuna neyin doğru olduğu hakkında bilgi vermez.

  Yazar Julian Baggini ve Prof. Peter Fosl soruların nasıl doğru bir şekilde çerçeveleneceğini ve sorulacağını, belki de kendi başınıza öğrenmenin temel yollarını anlatıyor. Tartışma araçlarına giriş niteliği taşıyan bu eser felsefeyi bir hobi olarak gören ve başlangıç seviyesinde ilgi duyan okurların mutlaka okuması gereken bir eserdir.

  Çoğumuz felsefeyi zor, karmaşık ve anlaşılmaz buluruz. Belki de böyle düşünmemizin sebebi doğru kitapla bugüne dek karşılaşmamamızdır. Peki analitik ve felsefi becerilerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz tüm aletlerin bir arada bulunduğu, kullanışlı bir takım çantasına sahip olacağınızı söylesek?

  İngiliz yazar ve filozof Julian Baggini ve Amerikalı felsefe profesörü Peter Fosl; felsefi düşünmeye katkı sağlayan yöntemlerin, yüzlerce terimin ve temelden ileri düzeye kadar birçok kavramsal açıklamanın da içinde olduğu bir felsefi takım çantası sunuyor. Okuyuculara doğru ya da yanlış bir iddiada bulunan öncüllerini nasıl ortaya koyacaklarını, bunları nasıl kanıtlayıp sonuçlar çıkaracaklarını ve net bir argüman yoluyla nasıl parçalarına ayırıp test edeceklerini kapsamlı bir şekilde öğretiyor.

  Felsefe öğrencileri ve meraklıları, felsefeye nereden başlayacağını bilmeyenler ve düşünme becerilerini geliştirmek isteyenler için hazırlanmış Filozofun Takım Çantası ömür boyu kullanabileceğiniz çok yönlü bir kaynak.

 • 2. Hamur

Filozofun Takım Çantası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.