sadsad x
asdasd

Fen ve Teknoloji Eğitiminde Alternatif Değerlendirme Yaklaşımları

Yeryüzü Yayınevi
40,00
24,40
%39 indirim
Fen ve Teknoloji Eğitiminde Alternatif Değerlendirme Yaklaşımları Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 455
ISBN: 9789756386873
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Hünkar Korkmaz
Hünkar Korkmaz
Devamı
Kampanya

Fen ve Teknoloji Eğitiminde Alternatif Değerlendirme Yaklaşımları Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Fen ve Teknoloji Eğitiminde Alternatif Değerlendirme Yaklaşımları Kısa Özet

    Bilimin insan deneyiminin bir parçası olduğu ve yaşamın pratik ihtiyaçlarından doğduğu rahatlıkla söylenebilir. Özünde evreni algılama yeteneğine dayanan bilimsel düşünme, başlangıçta günlük yaşam ihtiyaçlarına yönelik basit işlemlerde kendini göstermiştir.

    Yaşadığımız yüzyılda temel fen bilimleri ve bunlara dayalı olarak gelişen modern teknoloji dünyamızın çehresini hızla değiştirmiştir. Bu gelişme ve değişme insan yaşamının sadece maddi öğelerini değiştirmekle kalmamış, daha çok onun düşünce sistemini ve kültürel hayatını etkilemiş, yeni nesillerin bu değişmelere uyum sağlayabilecek ve katkıda bulunabilecek biçimde yetiştirilmesi için bütün öğretim programlarının yeniden ele alınmasını ve bugünün değişen koşullarını ve geleceğin ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirilmesini gerekli kılmıştır.

    Gelişen bir dünya içinde, toplum içinde doğup büyüyen, fen ve teknoloji dünyasına ilgisi ölünceye kadar süren insanlar için okulda verilen fen eğitimi yaşam boyu süren fen ve teknoloji eğitiminin önemli bir kesimini oluşturur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.