sadsad x
asdasd

Feminist Dünyada Erkek Olmak

Motto Yayınları
25,00 TL
17,50 TL
%30 indirim
Feminist Dünyada Erkek Olmak Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 182
ISBN: 9786052173411
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Serkan İnci
Serkan İnci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Feminist Dünyada Erkek Olmak Kısa Özet

    Feminist Dünyada Erkek Olmak kitabı, güncel birçok soruna değinmektedir. Kitap, içerik olarak günümüzdeki kadın erkek ilişkilerini temel alarak çıkarımlar yapmakta, kadınların geldikleri nokta ve kazanımları ile erkeklerin düştükleri nokta be kayıplarını açıklamaktadır.

    Erkeğin ve kadının varoluştan gelen içgüdülerini ortaya çıkarmakta; kadın ve erkek arasındaki yaratılış farklılıklarına değinerek, ilişki, aile kurma gibi konularda bu farklılıklardan yola çıkarak sunumlarda bulunmaktadır.

    Bilinen tarihsel süreçten bu yana kadın erkek ilişkisini incelemekte, çıkarımlar yapmkata, geldiğimiz duum ile karşılaştırmakta. Zaten var olan ve olası sorunları ortaya dökerek çözümler sunmaktadır.gerçeği ve göz ardı edileni ortaya koyarak, her şeyin farkında olan bilinçli bir toplum oluşturulması ve bu sayede iyiye giden dünyada nasıl var olunabilecğinin sırlarını paylaşmaktadır.Kitabın mihenk taşı konumunda olan redpill öğretisi ile erkeğe; sorunlarıyla nasıl başa çıkabileceğini, nasıl kendini geliştirebileceğini, iyiye giden dünyada bastırlmamış bir erkek olarak nasıl var olabileceğini göstermekte. Ona çetrefilli yolda ışık tutmaktadır.

Feminist Dünyada Erkek Olmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.