sadsad x
asdasd

Fatih'in Gizli Sikkesi

Epsilon Yayınevi

Ahmet Erol

54,50 TL
32,70 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
21,80 TL
Fatih'in Gizli Sikkesi Hakkında Bilgiler
Türü: Tarihi Romanlar
Sayfa Sayısı: 180
ISBN: 9786051734255
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Ahmet Erol
Ahmet Erol
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Fatih'in Gizli Sikkesi Kısa Özet

    Fatih Serisi’nin ikinci romanı Fatih’in Gizli Sikkesi, serinin ilk kitabı olan Fatih`in Gizli Mabedi’ndeki büyük maceranın devamı niteliğinde, aynı hız ve heyecanla akıyor. Geçmişle yirmi birinci yüzyılın arasında dolaşmaktan soluk soluğa kalacak, serinin üçüncü romanını dört gözle bekleyeceksiniz.

    Büyük Kitap’ın satır aralarına gizlenmiş ikinci sır, Fatih’in özel olarak darp ettirdiği eşsiz güzellikteki yirmi dört ayar bir sikkenin üzerinde yazılıydı. Bu sır öğrenilmedikçe Fatih’in gizlediği üçüncü emanete ulaşılması mümkün değildi. Emanetleri koruma görevini üstlenen Dünya Kardeşliği mensuplarını ve Başkan Angın’ı ne tür tehlikeler bekliyordu?

    *Cihan İmparatorluğu’nu tesis ederken ve yeryüzünde ayrı, gayrı demeden Yüce Yaradanımın kardeşlik beraberliğini oluştururken hiçbir insanî beklentim ve zaafım yok. Bu konuda bir fani olarak, tüm dünyevi arzularımdan ve hırslarımdan arınmış haldeyim. Bütün dünyadaki farklılıkları, ayrılıkları, sınırları, engelleri birer birer tarihe gömme fikri bile beni heyecanlandırıyor.*

  • 2. Hamur

Fatih'in Gizli Sikkesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.