x
%20

Fark Yaratan Eğitim

Anı Yayıncılık  Bircan Keleş
27,00 TL
21,60 TL

Bircan Keleş, Can Serdar, Dilek Karaçelik, Erkan Özkan, Filiz Pelen, Fatma Ayan, Gülçin Aldırmaz Şahin, Fulya Koyuncu, Göksel Gökçe, İlhami Serdar Kahraman, Murat Kaçar, Güneş Erkan, Mete Kızılkaya, Hülya Çakır, Onur Soğuk, Nurten Akkuş, Özgür Uygur, Özge Arslan, Selin Kalender Sert, Sefer Ergen, Servet Serpil Şahinoğlu, Seval Orak, Zeki Gün, Tuba Işık Eroğlu, Yusuf Erdem İpek,

Ürün Özellikleri

Kitap, ülkemizin çeşitli yerlerinde öğretmen ya da yönetici olarak eğitim/öğrenme sürecinde yer alan 21 başarılı eğitimcinin ‘fark yaratan uygulamaları’ndan oluşmaktadır. Her bir bölüm öğrencilerimize katkı sağlama adına gerçekleştirilen plânlama ve uygulama aşamalarını içermektedir. İstedik ki bu fark yaratan uygulamalar bir kitap haline gelsin ve bu yenilikler/emekler sınıfımızın, okulumuzun dışına taşarak yayılsın. Bu bakımdan fark yaratan uygulamalar bütün eğitim paydaşlarına yol gösterici niteliktedir.

Amacımız bu kitap aracılığıyla yönetici, öğretmen, veli ve eğitim fakültesi öğrencilerine ulaşarak olumlu örnekleri çoğaltmak, birbirimizden öğrenmeyi sağlamak, eğitim adına umutları yeşertmek ve bu yolla geleceğe güvenle bakabilmektir.

Editörler olarak bölümleri inceledikçe kitaptan en çok da kendimiz öğrendiğimizi hissettik. Kendimize “Bu kitabı neden daha önceki yıllarda hazırlamayı düşünemedik?” diye sorduk. Şimdiden kitabın ulaştığı her yerdeki olumlu etkilerini görür gibiyiz.

Biliyoruz ki eğitimle ilgili inançlar değişmeden uygulamalar değişmez. İsteğimiz araştıran öğrenci, araştıran yönetici ve öğretmeni, sonuç olarak da araştıran okulu öncelikle zihinlerde inşa etmektir.

Şehit öğretmenlerimize ithaf ettiğimiz kitabımız ile eğitim sistemimizde yol olmasa bile yeni patikalar açmak ve diğer eğitimcilere ilham kaynağı olmak dileğiyle…

Ödeme Seçenekleri

• Onaylanan siparişler en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir

Detaylar için lütfen tıklayınız
Yorumlar (0)
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.