sadsad x
asdasd
90,00 TL
67,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
22,50 TL
Fark Yaratan Anne Baba Hakkında Bilgiler
Türü: Sağlık Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786052027035
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Neslihan Erdoğdu
Neslihan Erdoğdu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fark Yaratan Anne Baba Kısa Özet

  Fark Yaratan Anne Baba, idealinizdeki çocuğu keşfetmek ve yetiştirmek üzerine bir başucu kitabı

  Anne baba olmak belki de en çok önemsememiz ve üzerine kafa yormamız gereken süreç. Zira bizim sayemizde dünyaya gelen varlık, hem kendisine, hem çevresine, hem de dünyaya etki edecek.

  Fark Yaratan Anne Baba, hem idealinizdeki çocuğu hem de anne babalık ideallerinizi, değerlerinizi keşfetmeniz ve gerçekleştirmeniz için bir rehber niteliği taşıyor. Anne babalığın her boyutunu sorgulayarak çocuğunuzun yaşı kaç olursa olsun kendiniz için doğru olan çıkarımları yapacağınız bilgileri içeriyor. Her ailenin gerçekleri diğer ailelerden farklıdır, her çocuğun gerçekleri ve potansiyeli de farklıdır. Kendi gerçekliğinize ve çocuğunuzun potansiyeline uygun olan yolu bulmak konusunda tecrübeli eğitimci ve profesyonel koç Neslihan Erdoğdu bilgi vererek, farklı yaklaşımları sizlerle paylaşarak ama en önemlisi çocuğunuz için fark yaratmanızı sağlayacak doğru soruları size sorarak idealinize ulaşmanız konusunda yol gösteriyor.

  Fark Yaratan Anne Baba’da yer alan her örnek, her bir soru sizin bakış açınızı değiştirerek olayları bambaşka görmenizi ve karmaşık gelen durumları aydınlatmanızı sağlayacak. Çocuğunuz emek harcamayı hak ediyor, şimdi başlamak için en güzel zaman.

 • 2. Hamur

Fark Yaratan Anne Baba Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.