sadsad x
asdasd

Fark Etmeden Diyet'le Sorular - Cevaplar

Okuyan Us Yayınları

Selahattin Dönmez

142,50 TL
85,50 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
57,00 TL
Fark Etmeden Diyet'le Sorular - Cevaplar Hakkında Bilgiler
Türü: Beslenme ve Diyet Kitapları
Sayfa Sayısı: 163
ISBN: 9786055134068
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2013
Selahattin Dönmez
Selahattin Dönmez
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fark Etmeden Diyet'le Sorular - Cevaplar Kısa Özet

  "Bilgi bombardımanı yaşadığımızı hiç düşündünüz mü? Doğruluğunu sorgulamadan tercih yapar hale getirildiğimizin farkında mısınız? Yeni `sağlık` aktörlerinin birçok iddiayla kafamızı meşgul ettirdiklerini görüyor musunuz? Eğer bu soruların cevabında ortak görüşü paylaşıyorsak bu kitap sizlere fazlasıyla ışık tutacak.

  Bu kitabımın hazırlık sürecinde bir de yardımcım vardı. Demet Kutluay, birlikte çalışmamız süresince merak ettiği, aklında karmaşa yaratan soruları aktararak, hazırladığım formülleri uygulayarak kitabın oluşmasına katkı sağladı. Sorularına birlikte yanıt aradık, sonuçlarını birlikte değerlendirdik. Çalışmamız zenginleşti ve yer alan tüm bilgilerin gerçeklikle bağı sağlanmış oldu. Kendisine teşekkürü borç biliyorum.

  Eminim kitabımı okuduğunuzda yeni kavramlar, pratik öneriler ve gerçek, yaşanmış beslenme eğitimi sonuçlarını değerlendirerek sizler de sağlıklı yaşamın ölçü, denge ve çeşitlilikten geçtiğini anlayacak, başucu bilgileri niteliğindeki formüllerimle hayatınıza kalite katacaksınız."

  - Selahattin Dönmez

 • 1. Hamur

Fark Etmeden Diyet'le Sorular - Cevaplar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.