50,00 TL
31,00 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
19,00 TL
Faili Firar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 250
ISBN: 9786059694032
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 4 adet satılmıştır.
Şükrü Üçüncü
Şükrü Üçüncü
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Faili Firar Kısa Özet

  Yalı Çetesi romanının yazarı Şükrü Üçüncü’den, yine nefesinizi kesecek bir polisiye: Faili Firar…

  1995’in son günlerine doğru kent akşam hüznüne hazırlanırken İstanbul itfaiyesine bir ihbar gelir. Olay yerine vardıklarında yanmış bir araç ve kor haline gelmiş bir cesetle karşılaşırlar. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün gözü pek emektar polisi Komiser Şenol, bir ekip kurarak bu esrarengiz cinayetin izini sürmeye koyulur.

  Özelinde yalnız bir yaşamın verdiği eksikliklerin iç hesaplaşmalarıyla da savaşan Komiser Şenol, soruşturmayı derinleştirdikçe, iş ve yeraltı dünyasının iç içe geçmiş kirli ilişkilerinin, güç savaşlarının ve siyaset odaklı çıkar çatışmalarının ortasında bulur kendini.

  Faili Firar, Türkiye üzerinden Yunanistan’a, oradan Gürcistan ve Rusya’ya kadar uzanan coğrafyada, gizli anlaşmaların, para ve silah ticaretinin ne kadar büyük boyutlarda olduğunu da seriyor gözler önüne.

  Bir solukta okuyup bitireceğiniz Faili Firar, aklınızı uzun bir süre meşgul edecektir. Çünkü roman, bir döneme damgasını vurmuş bazı karanlık ilişkilerin bugün dahi aydınlatılamamış olması nedeniyle bir sürü soru işareti barındırıyor içinde.

 • 2. Hamur

Faili Firar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.