Explorer Academy Kaşifler Akademisi - Nebula’nın Gizemi

30 KASIM 2018 TARİHİNE KADAR KARGO BEDAVA!
29,50 TL %25
bkmkitap.com
Fiyatı
22,12 TL
Fiyat Alarmı
 • Ürün Özellikleri
 • Küçük Kaşifler Nebula’nın Gizemini Çözüyor

  National Geographic Partners, *Explorer Academy: Nebula’nın Gizemi* kitabıyla çocukları gizem ve heyecan dolu bir maceraya davet ediyor.

  Çocuklara keşfe çıkmaları ve kaşifler gibi düşünerek öğrenmeleri için ilham vermeyi amaçlayan, National Geographic Partners’ın Kaşifler Akademisi çatısı altındaki, yedi kitaptan oluşan serinin ilk kitabı Nebula’nın Gizemi şimdi raflarda. Çocukların gezegenimizin gelecekteki koruyucuları olduğu fikriyle hazırlanan kitap, heyecan dolu bir macera sunarken bilimsel gerçekler ile diğer kültürler hakkındaki bilgileri de harmanlayarak eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunuyor.

  Trudi Trueit tarafından yazılan kitap, Hawaii’deki evini geride bırakıp dünyanın dört bir yanından gelen 20 çocukla birlikte geleceğin kaşiflerini eğiten *Kaşifler Akademisi*ne katılan 12 yaşındaki Cruz Coronado’nun hikayesini konu alıyor. Akademi’ye ulaşır ulaşmaz ailesinin gizemli geçmişini açığa çıkaran Cruz, karşısına çıkan ipuçlarını kullanarak ona kimin neden zarar vermeye çalıştığını araştırmaya başlıyor.

  Boyutlar(cm)
  :
  15 x 15 x 0
  Ağırlık(G)
  :
  210
Yorumlar
x
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.