sadsad x
asdasd

Evrenin Son Devresi 2 Cilt Takım

Altınordu Yayınları

Musa Özdağ

168,00 TL
126,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
42,00 TL
Evrenin Son Devresi 2 Cilt Takım Hakkında Bilgiler
Türü: İslami Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 865
ISBN: 9786052028773
Kapak: Ciltli
Musa Özdağ
Musa Özdağ
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Evrenin Son Devresi 2 Cilt Takım Kısa Özet

    Elinizde yer alan bu eser, değerli bilgin Ebu’l Berekât Abdullah en-Nesefi’nin (ö. 710/1310) Medâriku’t-Tenzîl ve Hakâiku’t-Te’vîl adlı tefsirinin Türkçeye aktarılması ve üzerinde şahsıma yansıyan şekliyle anlayabildiğim ölçüde güncelleme ve zamanımıza uygun yorumlama yapılması neticesinde oluşan bir kitaptır. Takdir edileceği gibi, kolay bir iş değildir ama *zor* diyerek uzak durmak da akıl kârı değildir. Çünkü her zoru kolay eden yüce bir Rabbimiz vardır.

    O’nun kutsî ve eşsiz inayeti kul üzerinde belirince *imkânsızlar* mümkün olur. Yani O’nun yardımı ile olmayacak olmaz. O’na sonsuz hamd ü senâlar, Peygamberine tertemiz salât ü selâmlar, sevgisiyle ve rızasıyla saygın kıldığı erlere rahmetler olsun ki, 1980’li yıllardan bu yana hoca arkadaşlarımızla başlattığım ve daha sonra halktan isteyeni de içine aldığımız bu Tefsir derslerini, Yüce Rabbimizin yardımı ve eşin dostun verdiği destek ve ilgiyle, mübarek topraklardan olan Kastamonu vilâyetinde şimdiki zamana kadar sürdürmekteyiz.

    Dersler o günden bugüne kaset, video ve CD’lere kaydedilmektedir. İlgili kitap bu kayıtların yazıya aktarılması ile meydana getirilmiştir.

Evrenin Son Devresi 2 Cilt Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.