sadsad x
asdasd

Evlilik Aşk Oyunu Değildir

Mavi Sıla Yayınevi
9,26 TL
7,32 TL
%21 indirim
Kazancınız
:
1,94 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Evlilik Aşk Oyunu Değildir Hakkında Bilgiler
Türü: Anlatı Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9786056466816
Kapak: Ciltsiz
Salih Küçük
Salih Küçük
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Evlilik Aşk Oyunu Değildir Kısa Özet

  Aşk mefhumunun kirli ilişkilere alet edildiği talihsiz bir döneme tanıklık ediyoruz. Ne yazık ki bu fırtınaya yakalanan nice körpe duygular; gerçek aşk mefhumu ile fiziksel çekiciliğe ve şehvete dayalı heves mefhumu arasındaki "değer ilişkisini" algılama fırsatı bulamadan "atılan oltalara takılıp" yem oluvermektedirler. 

  Aşk; saflığın, değerin ve asaletin esas alındığı bir gönül muhabbetidir. Bencil duygulara dayalı faydalanma ya da herhangi bir çıkar ilişkisi; sahip olma arzusu gözetilnıez. Her şey "diğergam" niyetlere göre, sadece "değer" üreterek yürütülür. Taraflar, "akıl arkaplanında" hakimiyet kurma veya istismar etme gibi rezervlere de asla sahip değillerdir. 

  Dolayısıyla; 

  Aşk iddiasında bulunan illuzyonistlerle gerçek aşıkların metabolizmaları birbirinden çok farklı ve aykırı.çalışır. 

  Bu kitap, evlilik gerçeğinden yeterince haberdar olamadıkları halde onu "aşk oyunu" zanneden gençleri uyar-mayı ve evli bireylerin "başta eşleri olmak üzere" aile fertleri ile; çocukları ve yakın akrabası ile yaşadıkları iletişim sorunlarına ışık tutmayı amaçlıyor. 

  Elinizdeki kitap küçük hacimli olmasına rağmen, evlilik gerçeğini açık, şeffaf ve sahici olarak tanımlamaktadır. Bu nedenle, evlilikte muhtemel sorunlarla yüzleşıııeye ve çözüm yollarına ilişkin getirilen öneriler de sahici bir hüviyete sahiptir. Faydalı olacağını ümid ediyoruz.

Evlilik Aşk Oyunu Değildir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.