sadsad x
asdasd
150,00 TL
82,50 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
67,50 TL
Essevratu's-Suriye Hakkında Bilgiler
Türü: Uluslararası İlişkiler Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786257297356
Kapak: Ciltli
Abdulmunem Zaineddin
Abdulmunem Zaineddin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Essevratu's-Suriye Kısa Özet

  Suriye devrimi Mart 2021 itibarıyla onuncu yıldönümüne girmiştir. Halk ayaklanması ilk aşamada Suriye halkının sivil ve meşru talepler ile sokaklara dökülmesi ile başlamıştır. Ancak Suriye rejimi soruna siyasi çözüm bulmak yerine sivil gösterileri güç yolu ile bastırmak yolunu seçmiştir. Bu da halk ayaklanmasının ülke geneline yayılmasına ve daha kitleselleşmesine yol açmıştır. Bu kitap, Suriye devrimin hedeflerini, şehitlerini ve devrimin öncülerini ele almakta ve sahadan etkileyici bilgiler vermektedir.

   

   

  ???????? ??????? ??????? ???? ??????? ?? ????? ?????? ??????? ?? ???? 2011??  ?????? ?????? ?????????? ????????? ??????? ???????? ????? ?????? ???????? ??????? ?? ???????? ?????????.

  ?????? ????????? ??? ??????? ?? ????????? ????????? ?????? ?????? ??????? ??????? ????????? ???????? ??????? ?????????? ????????? ??????? ??????? ????????? ??? ????? ?????? ???????? ?? ????? ?????? ?????? ????? ??????? ??????????? ??????? ???????? ?????? ???????? ???????? ???????? ??????? ??????? ??????.

  ?????? ????? ????? ?????? ?? ????? ???????? ???????? ???????? ??????? ??????????? ??? ?????? ??????? ???? ????????.

  ???????? ?? ?????? ???????? ?????? ?? ????? ????? ?????????? ?? ???? ?????? ???????? ?????????? ??????? ??????? ?????? ??????????? ?? ?????? ???????? ?????? ??????? ???? ?????? ?????? ?????? ??????? ?????? ??????? ??????????.

  ?????? ????? ???????? ?? ??????? ??????? ???? ????? ??????? ??????? ??????? ?? ??????? ???????? ????????.

Essevratu's-Suriye Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.