sadsad x
asdasd

Esnetme Hareketleri Anatomisi

Akıl Çelen Kitaplar

Craig Ramsay

70,00 TL
52,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
17,50 TL
Esnetme Hareketleri Anatomisi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786055069476
Kapak: Ciltsiz
Craig Ramsay
Craig Ramsay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Esnetme Hareketleri Anatomisi Kısa Özet

  Ünlü fitness eğitmeni ve eski bir Broadway dansçısı olan Craig Ramsay, esnetme hareketlerine zaman ayırmanın, kendinize zaman ayırmanız anlamına geldiğini iddia ediyor. Esnetme çalışması, egzersiz programınıza başlamadan önce yaptığınız birkaç hareketten ibaret değildir. Esnetme hareketleri sağlıklı, esnek bir bedene sahip olmanın en önemli bileşenidir.

  Esnetme Hareketleri Anatomisi’nde, Craig Ramsey baştan ayağa tüm önemli kas gruplarını hedef alan hareketlerle tüm bedeninizi esneterek nasıl çalıştıracağınızı gösteriyor. Ayrıca, muhteşem görünmek ve kendisini muhteşem hissetmek isteyen, ancak tam bir çalışma programı uygulamaya vakit bulamayanlar için kısa bir pratik esnetme programı da yer alıyor kitapta.

  Anne adayları, ofis çalışanları ve eşli çalışabilecek kişiler için oluşturulmuş özel bölümlerle, esnetme çalışmanızı günlük programınıza nasıl dahil edebileceğinizi öğreneceksiniz. Her bir hareket, tamamı renkli fotoğraflar ve adım adım verilen açıklamalarla desteklenirken, ayrıntılı anatomik çizimler de esnetilmesi hedeflenen kas gruplarını tanıtacak.

  Esnetme Hareketleri Anatomisi, sizi bedenen ve zihnen yenilenmek için esnetme yapmaya zaman ayırmanız gerektiğine ikna edecek.

Esnetme Hareketleri Anatomisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.