350,00 TL
227,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
122,50 TL
Esmaü`l Hüsna Atlası Hakkında Bilgiler
Türü: İslam Eğitimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 112
ISBN: 9786258268669
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 262 adet satılmıştır.
Jenny Molendyk Divleli
Jenny Molendyk Divleli
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Esmaü`l Hüsna Atlası Kısa Özet

  Özellikle genç kalpler ve zihinler için yazılmış bu eserle, Allah`ın 99 ismi ve sıfatları arasında büyüleyici bir yolculuğa çıkın. Harika çizimleriyle bu kitap, 7 yaş ve üstü çocuklara Allah`ın isimlerinin derin anlamlarını ve onlardan çıkarılacak dersleri anlatmak için tasarlandı.
  Her isim basit ve ilgi çekici bir şekilde sunuluyor ve genç okuyucuları bu ilahî nitelikler üzerinde düşünmeye, bunların günlük yaşamdaki önemini anlamaya teşvik ediyor.
  Bu sayfalar aracılığıyla çocuklar sadece Allah`ın isimlerini öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda bu sıfatları kendi eylem ve düşüncelerine nasıl dâhil edeceklerini de öğrenecekler. 
  Ebeveynler ve eğitimciler için harika bir kaynak ve evdeki kütüphanelere mükemmel bir katkı olan Esmâü’l Hüsnâ Atlası, gençlerin kalplerindeki Allah ile olan bağı derinleştirmeyi ve onlara ahlâki değerler aşılamayı hedeflemektedir.
  İster ailece birlikte okunsun, ister bağımsız olarak keşfedilsin bu kitap; çocuğunuzun ruhsal gelişiminde, imanının beslenmesinde ve İslâmî öğretileri daha derinden anlaması için değerli bir yol arkadaşı olmayı vaat ediyor.

 • 2. Hamur

Esmaü`l Hüsna Atlası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.