350,00 TL
248,50 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
101,50 TL
Eski Venüs Hakkında Bilgiler
Türü: Bilim Kurgu Romanları
Sayfa Sayısı: 582
ISBN: 9786054979639
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 12 adet satılmıştır.
Gardner Dozois
Gardner Dozois
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Eski Venüs Kısa Özet

  Game Of Thrones’un Yazarı George R. R. Martin’den yepyeni bir seri.

  *Eski Venüs’le ilgili yeni hikayeler* hayalimizin meyvelerini bu antolojide bulabilirsiniz. Okuyacağınız hikayeler, sizi daha önce hiç gitmediğiniz yerlere götürecektir, orada bulunmaktan asla pişman olmayacağınız yerlere...

  - Gardner Dozois

  Uzay mekiği, bulutları aşağıya doğru yararak ilerlerken uzun zaman geçmiş gibiydi; ta ki pencerelerdeki görüntü netleşip de Venüs’ün o uçsuz bucaksız okyanusu aşikar olana dek.

  - Allen M. Steele?

  Venüs’teydi. Antik gezegen Venüs... Kör şairin dediği gibi, insanoğlu hiç şüphesiz uzayı çok önceden ele geçirmişti. ‹nsankızı da tabi!

  - Lavie Tidhar

  Sek’ool, Forrest’e yolda birçok şey anlatmıştı. Kendi şehirlerinin ismi Lacertan’dı. Lacertan, başka şehirlerle müttefiklik antlaşması imzalamış ve Band isimli liberal, bağımsız şehirlerden meydana gelen bir birlik oluşturmuşlardı. ‹kinci bir oluşum daha vardı, bir imparatorluk...

  - Gwyneth Jones

  Belki de hep Mars’ta kalmalıydım. Venüs’teyken birçok kimsenin aklına gelen budur.

  - Joe Haldeman

  Nasıl ki Eskimolar kar çeşitleri için yüz farklı kelime kullanırlar, Venüslüler de bir o kadar kelimeyi yağmur çeşitlerini tanımlamak için kullanırlardı.

  - Stephen Leigh

  *Duydum ki siz lepralılar Roar’a giden yolu biliyormuşsunuz,* dedi Vinnie. Kağıttan bir harita çıkarıp -burada harita tabletleri kağıtlardan daha çabuk bozuluyorlardı açtı ve enkazın muhtemel yerini Theodore’a gösterdi.

  - Garth Nix

 • 2. Hamur

Eski Venüs Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.