Erkekler ve Diğer Felaketler

Kyrhos Yayınları

Kerstin Gier

130,00 TL
92,30 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
37,70 TL
Erkekler ve Diğer Felaketler Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 285
ISBN: 9786054232918
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2010
Kerstin Gier
Kerstin Gier
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Erkekler ve Diğer Felaketler Kısa Özet

    Hayallerinizdeki erkeği ararken tuhaf ve komik maceralar yaşayabilirsiniz. Herkesin kırık kalpleri onarma yöntemi farklıdır ama başınıza böyle bir felaket gelirse dondurma ve cipse sarılmaktan başka bir şey yapmalısınız!

    Yirmi altı yaşındaki bir genç kızın mutsuz olmak için pek çok sebebi olabilir: Erkek arkadaşı sadece sporla ve başka kadınlarla ilgileniyordur, örneğin. Üniversite öğreniminden ve bürodaki işinden çok sıkılmıştır. Kendini teselli etmek için beraber olduğu erkeklerin hepsi de tam bir felakettir. Üstelik kız arkadaşlarının durumu da pek içi açıcı değildir. Arkadaşlarından biri bütün prensiplerini bir tarafa atmış ve her şeyi bildiğini zanneden, pisboğaz ve kaba, ama iyi para kazanan biriyle birlikte; diğeri erkek arkadaşı tarafından aşağılanıp aldatılıyor; bir diğeri ise ukalanın tekine âşık!

    Romanları en çok satanlar arasında en coşkulu eleştirileri alan Kerstin Gier, filme çekilmiş ve başrolünü Heike Matsch`ın oynamış olduğu "Erkekler ve Diğer Felaketler"de bu dört kız arkadaşın bir felaketten diğerine koşmalarının, sürpriz sona kadar, esprili, neşeli ve heyecanlı hikâyesini anlatıyor.

  • 2. Hamur

Erkekler ve Diğer Felaketler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.