Ergenekon Kumpasında Yaşadıklarım

Kırmızı Kedi Yayınevi

Erol Manisalı

60,00 TL
36,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
24,00 TL
Ergenekon Kumpasında Yaşadıklarım Hakkında Bilgiler
Türü: Anı Mektup ve Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9786059658485
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Erol Manisalı
Erol Manisalı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ergenekon Kumpasında Yaşadıklarım Kısa Özet

  Ergenekon davasıyla ilgili olarak çok şey yazıldı, değişik kitaplar çıktı. Her yeni kitap davayı ve arkasında gizlenen komploları, durumuna ve konumuna bakılmaksızın mağdur edilenlerin bakış açısından sundu. Bu mağdurlardan biri olan akademisyen-yazar Prof. Erol Manisalı da, Türkiye’ye yaşatılan bir kumpas ve komplo süreci olduğu Yargıtay kararıyla da tescillenen Ergenekon Davası’nda neden hedef seçildiğini anlatıyor.

  Ergenekon Kumpasında Yaşadıklarım, Prof. Manisalı’nın Silivri Cezaevi ve kanser tedavisi gördüğü Haseki Hastanesi’nde çok zor koşullar altında tuttuğu günlüklerden oluşuyor.

  Kendisini iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkûm etmek isteyen savcıların arkasında hangi güçlerin bulunduğundan, aydınlara ve askerlere yönelik kurguların ne tür amaçlara yönelik olduğuna kadar yaşadığı her şeyi tarihe not düşüyor Manisalı.

  Prof. Fatih Hilmioğlu ve Mustafa Balbay’la hücre arkadaşlığı, Nazlı Ilıcak’tan Mehmet Baransu’ya açılan yelpazedeki itibar cellatlığı ve buna karşılık o zor günlerde uzatılan yüzlerce dost eli…

  Ergenekon Kumpasında Yaşadıklarım, dik duran bir aydının portresini çizdiği kadar Türkiye’nin aydınlık birikiminin gücünü de ortaya koyuyor.

 • 2. Hamur

Ergenekon Kumpasında Yaşadıklarım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.