30,00 TL
20,10 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
9,90 TL
Enkaz Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786058120808
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
satis-icon
Satış Rakamları 5 adet satılmıştır.
Vural Çavuşoğlu
Vural Çavuşoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Enkaz Kısa Özet

  *Enkaz* romanının senaryosu; İstanbul Kısa Filmciler Derneği (İKFD), Yılın En İyi Senaryo Ödülü`ne değer bulunmuştur. (2018)

  *Enkaz* için neler dediler:

  Özden Örnek (Emekli Oramiral, Deniz Kuvvetleri Komutanı): Öncelikle elinize sağlık. Hele böyle kritik bir konuda senaryo yazmak bence cesaret ister. O günleri yaşamış biri olarak, romanda gerçek yaşamlar ustalıkla kullanılmış. Mehmet Soyarslan (Yapımcı): Oldukça sıra dışı bir öyküsü var. Film senaryosundan romana dönüştürülen yapıtların dünyada örneğine çok az rastlanır.

  Engin Çağlar (Oyuncu): İyi bir aksiyon/dram filmi olabilirdi. Şimdi de iyi bir aksiyon/dram romanı olmuş.

  Nur Dolay (Gazeteci, Yazar):Yalnızca jeolojik bir olayı değil, sosyal depremi de simgeliyor. Çok iyi olur filme çevrilse…

  Cem Gürdeniz (Emekli Amiral): Enkaz. Bir sonuç mu yoksa bir başlangıç mıdır? Şüphesiz çoğunluk için acıklı bir sondur. Ama kimine göre de bir başlangıçtır. Elinizin altındaki bu roman son sayfası tamamlandığında okuyucuya her iki duyguyu da yaşatıyor.

  Oktay Güzeloğlu (Yazar): Sevgi, adalet ve vicdan üçgeninde gelişen olaylar, okuyucuyu içine çekmeyi başarıyor. Elinizden bırakamayacaksınız ve mutlaka tavsiye edeceksiniz.

  Sadi Çilingir (Sinema Yazarı): Konuyla ilgili yazılan ilk yapıt. Üç öykünün birbiriyle bağlantılı olması romanı oldukça sürükleyici yapmış. Sinemamızda iz bırakacak bir dönem filmi olacağı kanaatindeyim.

  A. İlhan Gülek (Tarihçi, Yazar): Akıcı bir dilin kullanıldığı, bir solukta okunabilen roman, aynı zamanda tarihsel bir belge niteliğinde. İyi okumalar diliyoruz…

 • 2. Hamur

Enkaz Hakkında Yorumlar