Endişelerim ve Ben 2 Kırmızı Bavulum

Kronik Kitap

Eric Englebert

85,00 TL
55,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
29,75 TL
Endişelerim ve Ben 2 Kırmızı Bavulum Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 48
ISBN: 9786256989986
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Eric Englebert
Eric Englebert
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Endişelerim ve Ben 2 Kırmızı Bavulum Kısa Özet

  Deniz`in hayatı artık eskisi gibi değil. Annesi ve babası ayrılıyor. Artık iki evi ve her hafta bir o eve, bir diğerine gidip gelen kırmızı bir bavulu var. Keske her şey eskisi gibi olabilse, Deniz öyle üzgün ki. Neyse ki hayat, sürprizlerle dolu. Kim bilir, belki de Deniz gizli bir hazine keşfeder.

  Kırmızı Bavulum, çocukların en büyük endişelerinden birini, anne baba ayrılığı konusunu işliyor. Çocukların ilk okuma kitabı olarak tek başlarına okuyabilecekleri bu kitap anne ve babası ayrılmak üzere olan ya da ayrılmış çocuklara kalplerine yerleşen kaygıyla baş etmelerini sağlayacak bir bakış açısı kazandıracak. Aynı zamanda anne babalarıyla birlikte okuyup derin anlamlar içeren çizimlerin eşliğinde telaşları üstüne sohbet etmelerine de olanak sağlayacak.

  Endişelerim ve Ben serisi, terapist Dr. Éric Englebert`in tecrübeleriyle harmanlanmış sözcüklerini ödüllü çizer Claude K. Dubois`nin kendine has çizimleriyle buluşturup hayatın acısıyla tatlısıyla ne kadar güzel olduğunu çocukların penceresinden anlatıyor. Sevinç ve hüznün dengesinin, anı

  yaşamanın değerinin altını çiziyor. Çocuklar ve yetişkinlere yepyeni sohbet alanları açıyor.

 • 2. Hamur

Endişelerim ve Ben 2 Kırmızı Bavulum Hakkında Yorumlar