sadsad x
asdasd

En Yakın Arkadaşımın Kızı

Artemis Yayınları
17,59 TL
11,26 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
6,33 TL
Alışveriş Listeme Ekle
En Yakın Arkadaşımın Kızı Hakkında Bilgiler
Türü: İngiliz Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9789944485456
Kapak: Ciltsiz
Dorothy Koomson
Dorothy Koomson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • En Yakın Arkadaşımın Kızı Kısa Özet

  Birbirlerinin en yakın dostu olan Kamryn Matika ve Adele Brannon, aralarına hiçbir şeyin giremeyeceğini düşünürdü -ta ki Adele düşünülemezi yapıp Kamryn'nin nişanlısı Nate ile birlikte olana kadar... Daha da kötüsü, hamile kalacak ve doğuracaktı. Kamryn bu ihanet hakkındaki gerçeği keşfettiğinde onları bir daha görmeyeceğine yemin etti.

  Birkaç sene sonra Kamryn, Adele'den onu hastanede ziyaret etmesini rica eden bir mektup aldı. Adele ölecekti, Kamryn'e, kızı Tegan'ı evlat edinmesi için yalvarıyordu. Oysa harika bir işi ve hareketli bir sosyal hayatı olan Kamryn'in beş yaşındaki bir çocuğa ihtiyacı hiç yoktu. Özellikle de ona Nate'i hatırlatan bir çocuğa. Fakat Tegan'a bakacak başka kimse olmadığına ve Adele de ölüm döşeğinde yattığına göre, Kamryn'in seçim şansı var mıydı ki? Genç kadının affedişe, aşka, sorumluluğa ve en önemlisi de kendi kendini anlamaya doğru uzanan zor yolculuğu böylece başlamış oldu.

  "Duygu yüklü, son derece zeki bir modern dram." -Heat

  "Her satırı gerçek duygularla yüklü, yürek burkan bir hikâye... " -New Woman

  "İlk sayfadan itibaren hem gülüyor hem de ağlıyordum. Koomson yetişkin sorunları ile yüzleşiyor: Dostluk, ölüm, ihanet ve bağışlama... Çok etkileyici." -Adele Parks

  "Çok renkli ve sıradışı" -Company

En Yakın Arkadaşımın Kızı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.