150,00 TL
105,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
45,00 TL
En Sevgili Süper Kahraman Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 40
ISBN: 9786057797162
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 68 adet satılmıştır.
Rocio Bonilla
Rocio Bonilla
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • En Sevgili Süper Kahraman Kısa Özet

  Kahraman olmak hiç bu kadar *sevgili* olmamıştı.

  Yazıp resimledigˆi kitaplarla dünyada ve ülkemizde çok sevilen sanatçı Rocio Bonilla’dan sevgi dolu ve çokrenkli bir hika^ye. Bonilla, ödüllü sanatçı Oriol Malet’le bir araya geldigˆi yeni öyküsünde pek çok süper kahramanın yanı sıra çocukların ailelerinde gördükleri süper güçleri, unutulmaz karakterlerle dolu çocukluk dünyasını resmediyor. Kitaplarla, hayallerle, dogˆayla ve hayvanlarla iç içe renkli bir dünya kuruyor. Göz alıcı desenleri ve zengin görsel anlatımıyla zihinlerde sayısız pencere açan kitap, sadece çocukların degˆil, her yas¸tan okurun da kalbine dokunuyor. Dünyayı sevgiyle kurtaranların ve yas¸amın devam etmesini sagˆlayanların yanıbas¸ımızda olabilecegˆini anımsatıyor...

  Diego süper kahramanlardan büyülenen bir çocuktu. Onların kıyafetlerini giyer, dedesinin anlattığı hikâyeleri heyecanla dinlerdi. Daha fazla şey okuyabilmek için sık sık kitapçıya giderdi.

  Herkesin süper kahramanı farklı ve çok özeldi. Diego hepsine bayılıyordu, ama aralarından biri onun *en sevdiği*ydi: Mega Güç. Olağanüstü güçlerinin yanı sıra ilginç bir de özelliği vardı:

  Diego’nun hep yakınındaydı...

 • 1. Hamur

En Sevgili Süper Kahraman Hakkında Yorumlar