sadsad x
asdasd

En Mahrem Hikayeme Hazırlık: Doğum

A7 Kitap

Melis Sonkaya

30,00 TL
21,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
9,00 TL
En Mahrem Hikayeme Hazırlık: Doğum Hakkında Bilgiler
Türü: Sağlık Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786058214835
Kapak: Ciltsiz
Melis Sonkaya
Melis Sonkaya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • En Mahrem Hikayeme Hazırlık: Doğum Kısa Özet

  O yıl geçen senelerden çok farklıydı. Yirmi dokuz yıl sonra ilk defa evrenden bir şeyler dilemek yerine, kendim için birçok şey yapmaya kararlıydım. Artık her şey değişmişti... Hayata bakışım, düşünce yapım, davranış kalıplarım, yaşam tarzım... Hayattan beklentilerimin yerini, *Kendim için ne yapabilirim?* almıştı çünkü anne olmaya hazırdım. Tek bir amacım vardı; mutlu birey yetiştirmek! O`na hazırlanırken, gördüm ki; önce işe kendimden başlamalıydım... Geçmişimi çözümlemem, çocukluğumdaki davranış kalıplarından kurtulmam, iç dünyamda özgürleşmem lazımdı. Kendimi `gerçekten` sevmeli, bir anne olarak kendime güvenmeli, boynumdaki mükemmeliyetçilik prangalarını atmalı, huzurlu bir ruh olmalıydım. İşte elinizde tuttuğunuz bu satırlar, iç dünyamda yaşadığım maceranın, Melis`ten anneye dönüşüm sürecimin ve mucizemi kucağıma alana kadar karşıma çıkanların hikâyesi.

  Melis Sonkaya

  Melis anne, samimi ve akıcı anlatımıyla, evlilik ve hamilelik sürecinden, doğum anına kadarki anılarını, tecrübelerini size birebir yaşatacak.

  Bu kitapla birlikte, kısa ve öz önerilerle keyifli bir yola çıkacaksınız. Yeri geldiğinde gülecek, yeri geldiğinde hüzünleneceksiniz.

  Keyifli okumalar.

En Mahrem Hikayeme Hazırlık: Doğum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.