sadsad x
asdasd
20,37
14,06
%31 indirim
Emily ve Einstein Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 448
ISBN: 9786059864619
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Linda Francis Lee
Linda Francis Lee
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Emily ve Einstein Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Emily ve Einstein Kısa Özet

  *Bana aşık ol. Hadi, sana meydan okuyorum.* demiştim Emily’ye, ama şimdi düşününce kendi düşüşümü hazırlayan neden acaba bu meydan okuma mıydı?

  Her şeye sahiptim, prestijli bir isim, ihtiyaç duyduğumdan fazla param ve bana birkaç beden büyük gelen bir egom vardı. Peki, tamam, başıma gelen trajikomik olayın sebebi de egom olabilir belki de ama yine de pasaklı bir köpeğin bedeninde yaşamaya mahkûm olmayı hak etmiyordum. Şu an büyük ihtimalle kendimi nasıl bir köpeğin bedeninde bulduğumu merak ediyorsunuz. Ama konu bu değil.

  Konu şu ki, kendi bencil çıkarlarımı düşünerek meydan okuduğum ve bana aşık olan karım Emily büyük bir çıkmazda. En küçük şeylerle bile mutlu olmasını bilen Emily’nin basit hayatından benim gibi büyük bir lokma koparıldı ve o bu boşluğu nasıl dolduracağını bilmiyor. Üstüne ona söylediğim küçük peki, tamam, büyük yalanlar da cabası... Şimdi ona yardım etmeliyim, ama bu yaşlı ve pasaklı köpeğin bedenindeyken bu çok da kolay olacakmış gibi görünmüyor...

  Linda Francis Lee’nin Emily ve Einstein’ı gerçek, aşk ve ikinci şanslara dair yazılmış, okuyucuları ve eleştirmenleri büyüleyen kalbinizi ısıtacak bir roman.

  "İnsanın kendini gözlemlemesine fırsat veren Emily ve Einstein, herkesten hatta kendimizden bile sakladığımız sırları aydınlatan alışılmadık bir aşk hikâyesi. Bu; umudun, kurtuluşun ve ikinci şansların samimi romanı."

  - Sarah Dunn

  "Linda Francis Lee’nin en iyi yaptığı şey; hikâyeyi can damarından yakalayıp onu bizim de önemsememizi sağlamak, tüm bu süre boyunca da okuyucuya kahkaha attırmak. Emily ve Einstein’a bayıldım!"

  - Lian Dolan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.