sadsad x
asdasd

Elon Musk: Tesla SpaceX ve Muhteşem Geleceğin Peşinde

Ashlee Vance Alışveriş Listeme Ekle
- - , ben aldım ve ulaştı çok memnunum
5/ 5
- Bu kitabı okumak keyifliydi. - , Geleceğe ışık tutan bir adamın hikayesi ben bu kitabı pazartesi sipariş ettim perşembe günü elimdeydi. Okumaya bir başladım pazar günü bitirmişim. :)
5/ 5
- Elon Musk Tesla, SpaceX ve Muhteşem Geleceğin Peşinde - , 1971 doğumlu bir genç. Sarı sayfaları sitesi olan Zip2’nin, çevrimiçi bankacılık sistemlerinden olan X.com’un, çevrimiçi ödeme sitelerinden PayPal’ın, İlk elektrikli spor arabayı üreten Tesla Motors’un, Güneş panelleri üreten SolarCity’nin ve Bizleri geleceğe taşıyan uzay taşımacılığı şirketi SpaceX’in arkasındaki isim olan Elon Musk aynı zamanda bir mucit, bir kâşif, bir mühendis ve bir girişimcidir. Elon Musk'un çocukluğun günümüze olan hikayesini, korlularını, başarılarını, iflas noktasına gelişini, zor durumlarda neler yaptığını anlatan bu kitabı mutlaka okumanızı tavsiye ederim.
4/ 5
- güzel bir biyografi - , barış özcanın videosunda birebir aldığı cumleler
3/ 5
- - , muhteşem insanın muhteşem geleceği ... hayatımda okuduğum en güzel biyografi tebriler ELON,ASHLEE VANCE
3/ 5
54
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 448
ISBN 9786056685842
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
49,90 TL %32
bkmkitap.com
Fiyatı
33,93 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Elon Musk: Tesla SpaceX ve Muhteşem Geleceğin Peşinde Kısa Özet

  New York Times Bestseller

  The Wall Street Journal, NPR, Audible ve Amazon tarafından yılın en iyi kitaplarından biri olarak gösterilmiştir.

  Bu kitap; 1971 doğumlu genç bir girişimcinin şirketleri ile dünyadaki otomotiv, uzay-havacılık ve enerji sektörlerindeki yerleşik düzene meydan okumasının sıra dışı hikâyesidir.

  Elon Musk, X.com ve PayPal’in kurucularındandır ve sonraki dönemde Tesla ile sadece elektrikle giden 500 km menzilli ve 100km/sa hıza sadece 2,9 saniyede çıkan muhteşem otomobiller üretmiştir. SpaceX ile uzay taşımacılığının maliyetlerini çok büyük oranda düşürerek dünya devlerine meydan okumuş ve yakın gelecekte Mars’a insan yollayabilecek en muhtemel şirketi yaratmıştır. Ayrıca ABD’deki en büyük güneş enerjisi şirketi SolarCity’nin en büyük ortağı ve başkanıdır.

  Ashlee Vance, 300’e yakın insanla konuşarak ve Elon Musk ile 30 saatten fazla birebir görüşme yaparak bu çarpıcı ve ilham verici hayat hikâyesini okurlarla buluşturuyor.

  Hayatını, dünyayı fosil yakıtlara mahkûm olmaktan kurtarmaya adayan Elon Musk’ın önüne çıkan engeller, büyük başarıları ve yaşadıkları daha iyi bir geleceğin hayalini kuran girişimci, mühendis, siyasetçi, eğitimci ve gençler için motivasyon kaynağı olacaktır.

  *Kitabın sonlarına doğru herhangi bir okuyucu Steve Jobs ile Musk’ı kıyaslama ihtiyacı hissedecektir. Musk’a fırsat verin. Kimse onun gibi olamaz.*

  —The New York Times

  *Ashlee Vance’ın yeni kitabı, ‘Elon Musk: Tesla, SpaceX ve Muhteşem Geleceğin Peşinde’ tartışmasız dünyanın en önemli girişimcisinin hayatına muazzam bir bakış sunuyor.*

  —The Washington Post

  *Elon Musk tam kafa dengim: Risk alan, başarısızlıktan korkmayan ve insanlığa parlak bir gelecek sağlamak için sürekli çalışan biri. Ashlee Vance, Musk’ın harikulade hayat hikâyesini ve engel nedir bilmez ruhunu yıldızlarla dolu bir biyografiyle sunuyor.*

  —Richard Branson, Virgin Grup’un Kurucusu

  *Yıllardır okuduğum en iyi iş dünyası kitabı.*

  —Don Graham, The Washington Post Eski Başkanı

Elon Musk: Tesla SpaceX ve Muhteşem Geleceğin Peşinde Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.