sadsad x
asdasd

Ekşi Mayalı Ekmekler

Alfa Yayınları
42,00 TL
26,88 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
15,12 TL
Ekşi Mayalı Ekmekler Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Yemek Kitapları
Sayfa Sayısı: 230
ISBN: 9786051713663
Kapak: Ciltsiz
Hakan Doğan
Hakan Doğan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ekşi Mayalı Ekmekler Kısa Özet

  *Kitabın asıl amacı, öncelikle her kesimden okurun kitaptaki bilgi ve deneyimlerden yararlanarak kendi mutfaklarında ekşi mayalı ekmek yapmalarını ve eğer bunu yapamıyorlarsa fırınlardan ekşi mayalı ekmek talep etmelerini sağlamak ve gıda sektöründeki tüm ekmek üreten kesimleri ekşi maya kullanmaya teşvik etmektir.

  Ekşi maya konusu okura soru cevaplar, uygulamalar, öğrenci notları ve fotoğraflar ile birlikte aktarılmaya çalışıldı. Böylece okurun ekşi mayanın seyrine sanki dersteymişçesine katılması ve konuyu canlı bir şekilde kavraması amaçlandı.

  Çalışmamızla aynı zamanda ekşi maya konusuna dikkat çekmeyi, sektördeki profesyonellerden ev hanımlarına, öğrencilerden yemek meraklılarına her kesimde farkındalık yaratmayı ve konuyla ilgili olarak kapsamlı bir çalışmaya girmek isteyenlere bir yol rehberi olabilmeyi de ümit etmekteyim.

  Tabi ki amaçlarımın ve ümitlerimin birer iyi niyetli dilek olduğunun farkındayım. Ancak bu kitabın etkileyeceği her öğrencinin ve okurun ekşi maya serüvenine katılacağına ve mayadaki mucizeyi keşfedeceğine inanıyorum.*

Ekşi Mayalı Ekmekler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.