sadsad x
asdasd
42,00 TL
30,24 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
11,76 TL
Ekmek Arası Tarih - 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Referans Kitapları
Sayfa Sayısı: 139
ISBN: 9786054965267
Kapak: Ciltsiz
Emine Aydın
Emine Aydın
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ekmek Arası Tarih - 2 Kısa Özet

  Evet bu kesinlikle bir tarih kitabı! Ama asla bir ders kitabı değil! Elbette okuduklarınızdan çıkaracağınız bazı dersler olacak; fakat merak etmeyin, hiç biri sınavda çıkmayacak!

  Bu kitabı, evde, otobüste, vapurda, trende, uçakta yani canınız istediği her yerde kolayca okuyacabilirsiniz. Zaten isminide bu yüzden "Ekmek Arası Tarih" koyduk.

  Sizi zorlayacak bir kitap değil bu! Nerdeyse bi hikaye kitabı! Zaten tarih dediğimiz şey de bir bakıma, bizden öncekilerin yaşadığı yada başkalarına yaşattığı yüzbinlerce küçük hikayeden oluşan kocaman bir hikaye değil mi?

  İçinde küçük hikayeler ilginç anektodlar ve  çok şaşırtıcı bilgilerin yer aldığı bu kitabı ve diizinin bundan sonraki kitaplarını okurken eğleneceksiniz; eğlenirken de hoşunuza gidecek ve hiç unutmak istemeyeceğiniz pek çok bilgi de yanınıza kar kalacak.

  Şimdi kendinize oturacak ya da sırt üstü uzanacak rahatça bir yer bulun ve en büyük hedefi size tarihi eğlenceli bir şey olabileceğini göstererek sevindirmek olan bu kitabın keyfini çıkarın...

Ekmek Arası Tarih - 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.