Eğer Benimle Olsaydı

Juno Kitap

Laura Nowlin

220,00 TL
110,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
110,00 TL
Eğer Benimle Olsaydı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786259442105
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 210 adet satılmıştır.
Laura Nowlin
Laura Nowlin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Eğer Benimle Olsaydı Kısa Özet

  BookTok`ta En Çok Okunanlar Arasında

  Bu roman, aşkın, pişmanlığın ve en yakın ilişkilerimizin yaşamımız üzerindeki dönüştürücü etkisinin dokunaklı ve gerçek bir portresini sunuyor.

  Benimle olsaydı, her şey farklı olurdu… 

  Autumn ve Finn eskiden ayrılmaz bir ikiliydi. Ama sonra bir şeyler değişti. Belki de onlar değişti. Şimdi, birbirlerini görmezden gelmeye çalışıyorlar. 
  Autumn, sevgilisi Jamie ve çok samimi olduğu arkadaş grubuyla takılıyor. Finn ise okulda herkesin etrafında olmak istediği o popüler çocuk.
  Yine de bu durum, Finn`le yolları her kesiştiğinde Autumn`ın hissettiklerini ve her şeyin farklı olabileceğine dair o giderek büyüyen rahatsız edici düşünceyi durduramaz: Belki de birlikte olmalıydılar.
  Ama ağustos geldiğinde, her şey sonsuza dek değişecekti. Ve zaman geçtikçe Autumn, yollarını hiç ayırmamış olsalardı hayatlarının nasıl farklı olabileceğiyle yüzleşmek zorunda kalacaktı.

  Laura Nowlin, Missouri Üniversitesi’nden yaratıcı yazarlık lisans derecesine sahiptir. Nowlin, evde kendi romanları üzerinde çalışmadığı zamanlarda, halk kütüphanesinde çalışıyor ve buradaki okurlardan yazıları için bolca ilham alıyor. Müzisyen kocası, nevrotik köpeği ve psikopat kedisiyle birlikte St. Louis’de yaşıyor. 

  Yazarın ilk kitabı EĞER BENİMLE OLSAYDI, on ay boyunca New York Times’ın en çok satanlar listesinde zirvede yer aldı. Bir milyon adetten fazla sattı, 19 ülkede yayınlandı. Almanya, Kanada ve İngiltere’de çok satanlar listesinin gözdesi oldu.

 • 2. Hamur

Eğer Benimle Olsaydı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.