sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 36
ISBN 9786054205974
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
15,00 TL %36
bkmkitap.com
Fiyatı
9,60 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Ege ile Ece - Tatilde Kısa Özet

  Ege ve Ece tatile gidiyor!

  Ege ve Ece, ailesi ile birlikte hem tatile hem de akraba ziyaretine çiftliğe gidiyor. Tatile giderken nasıl hazırlanması gerektiğini öğrenirken, paylaşmayı ve yardımlaşmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu öğreniyor. Çiftlikte dede, nine, amca, yenge ve kuzenleri ile hoşça vakit geçirip akraba ziyaretinin sosyal hayatımızdaki önemini kavrıyor.

  Bununla birlikte çiftlik hayatındaki yaşamı ve sabah erken kalkma alışkanlığı kazanıyor.

  Yine kitap içerisinde yer alan boyama ve çizme etkinlikleri, çeşitli bulmacalar, yapbozlar, farklı olanı bulma oyunları ve sorular ile çocuğunuz eğlenceli vakitler geçirecek. Eğitim köşesinde ise sayı, renk ve şekiller temel bilgileri çocuğunuza küçük yaşta kazandırabilirsiniz.

  Özgün hikâye ve illüstrasyonlarla hazırlanan "Ege ve Ece" serisi ile çocuklarınıza Türk aile yapısına uygun davranış biçimlerini ve nezaket sözcüklerini kolaylıkla öğretebilirsiniz. Ayrıca kitaplar içerisinde yer alan etkinliklerle renkler, şekilleri ve temel kavramları çocuklarınıza kazandırabilirsiniz. Her sayfada yer alan eksik parçayı, yapışkanlı yapboz ile bulmasını sağlayarak çocuğunuz ile birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Yine kitap içerisindeki boyama sayfaları ve çeşitli bulmacalar ile çocuğunuzun zekâ gelişiminde katkıda bulunabilirsiniz.

Ege ile Ece - Tatilde Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.