sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 36
ISBN 9786054205981
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
15,00 TL %41
bkmkitap.com
Fiyatı
8,85 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Ege ile Ece - Mevsimler Kısa Özet

  Ege ve Ece mevsimleri öğreniyor!

  Ege ve Ece, bir yılda kaç mevsim olduğunu, bu mevsimlerde nasıl giyilmesi gerektiğini, soğuk ve sıcak havada nasıl korunmasını gerektiğini öğreniyor.

  İlkbaharda çiçeklerin açtığını ve ağaçların yeşerdiğini, yazın havaların çok sıcak olduğunu ve denize girildiğini, son baharda havaların soğumaya başladığını ve çiçeklerin solduğunu, kışın da havaların iyice soğuduğunu ve kar yağdığını öğreniyor.

  Bununla birlikte mevsime göre giyinmeyi, düzenli ve tertipli olmayı yardımlaşmayı, çevre temizliğini ve ekip çalışmasının nasıl yapılacağını öğreniyor.

  Yine kitap içerisinde yer alan boyama ve çizme etkinlikleri, çeşitli bulmacalar, yapbozlar, farklı olanı bulma oyunları ve sorular ile çocuğunuz eğlenceli vakitler geçirecek. Eğitim köşesinde ise sayı, renk ve şekiller temel bilgileri çocuğunuza küçük yaşta kazandırabilirsiniz.

  Özgün hikaye ve illüstrasyonlarla hazırlanan "Ege ve Ece" serisi ile çocuklarınıza Türk aile yapısına uygun davranış biçimlerini ve nezaket sözcüklerini kolaylıkla öğretebilirsiniz. Ayrıca kitaplar içerisinde yer alan etkinliklerle renkler, şekilleri ve temel kavramları çocuklarınıza kazandırabilirsiniz. Her sayfada yer alan eksik parçayı, yapışkanlı yapboz ile bulmasını sağlayarak çocuğunuz ile birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Yine kitap içerisindeki boyama sayfaları ve çeşitli bulmacalar ile çocuğunuzun zekâ gelişiminde katkıda bulunabilirsiniz.

Ege ile Ece - Mevsimler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.