sadsad x
asdasd
23,00 TL
18,40 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
4,60 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Edison'un Beton Piyanosu Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 318
ISBN: 9786058551534
Kapak: Ciltsiz
Judy Wearing
Judy Wearing
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Edison'un Beton Piyanosu Kısa Özet

  "Yılın en iyi kitap ismi! Son derece eğlenceli popüler bilim içeriğine sahip ve içinde icatlardan çok daha fazlası mevcut!"

  - Los Angeles Times

  "Wearing'in bilim eğitmeni olarak çizdiği profil popüler bilimin eğlenceli anlatımıyla buluşarak son derece faydalı bir kitaba dönüşüyor: Hem yaşam öykülerini hem de bir dolu tuhaf projeyi büyük bir beceriyle anlatıyor."

  - Booklist

  "Edison'un Beton Piyanosu hem kolaylıkla okunup özümsenebilen hem de anlaşılır diliyle zengin içerikli bir kitap. Bu olağanüstü isimlerin tanrı vergisi yetenekleri karşısında büyük bir merak duygusuna kapıldım. Bu beğenimin ardında mucitlerin özel yaşamlarında yaşadıkları zorlukların da büyük payı olduğu kesin. İlgi çekici, ilham veren, okuması kolay, olağanüstü olaylar ve yorumlarla dolu bir kitap."

  - Mc Reviews

  "Beton Piyano okurun zihnini, mucitlerin kişisel hayatlarından oluşan portreler ve imza attıkları başarılarla donatan bir kitap. Bana evrenin ne kadar çılgın ve sonsuz olduğunu ve hem zayıflıklarımıza rağmen hem de zayıflıklarımız sayesinde neler başarabileceğimizi bir kez daha hatırlattı."

  - Emily Schultz, Heaven is Small kitabının yazarı

  "Judy Wearing bu sürükleyici çalışmasında başarı ile başarısızlığı ele alıyor. On altı mucidin yaşam öyküsünü incelerken, en yetenekli ve dahi insanların da kimi zaman hedefi tutturamadığını gösteriyor. Elinizdeki bu kitap amatör ya da profesyonel pek çok mucit için derslerle dolu bir kitap."

Edison'un Beton Piyanosu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.