sadsad x
asdasd

Duygusal ve Davranışsal Bozukluğu Olan Çocukların ve Gençlerin Özellikleri (Olgular İlaveli)

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 590
ISBN 9786051338835
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
41,67 TL %13
bkmkitap.com
Fiyatı
36,25 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Duygusal ve Davranışsal Bozukluğu Olan Çocukların ve Gençlerin Özellikleri (Olgular İlaveli) Kısa Özet

  Duygusal ve Davranışsal Bozukluğu Olan Çocukların ve Gençlerin Özellikleri'nin onuncu baskısı güvenilir araştırmalara öğretmen odaklı sunumlara ve Duygusal ve Davranışsal Bozukluklar (DDB) ile ilgili kavramların açıklamalarına yer veren ve uzun zamandır kabul gören kitabın bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

  Kitap okuyucunun DDB'lerin tarihçesini sorunlu davranışların kökenini bozukluk tiplerini ve değerlemeyle igili işlemleri anlamalarına yardımcı olmak amacıyla temel kavramlar çerçevesinde tasarlanmıştır. Olgu Çalışmaları Kişisel Düşünceler ve Derinlemesine Düşünmek İçin Sorular okuyucuyla ilişki kurmakta ve duygusal ve davranışsal bozukluğu olan öğrencilerin özelliklerini onlara göstermektedir.

  Bu Baskıdaki Yenilikler:

  • Kitabın dört kısmından oluşan bir akış içeren formatı kitabın içeriğini Başlangıç Noktası (1. Kısım);Olası Nedenler (2.kısım); Davanış Bozukluklarının Türleri (3.Kısım) ve Değerleme'ye (4.Kısım) odaklanacak şekilde yeniden düzenlenmiştir.
  • Değerlemeyle ilgili olan birleştirilmiş olan bölüm (15. Bölüm) konuya daha basit ve daha yaralı olacak şekilde yaklaşmaktadır.
  • Sosyal Beceri öğretimine yenilenmiş bir vurgu yapan kısım (3. Kısım) belirli bozuklukların değerlemesine ve bu bozukluklara yönelik müdahalelere ilişkin belirli amaçlar sunmaktadır.
  • Kullanılan 150'nin üzerinde yeni kaynak ile en yeni araştırma bulguları sunulmakta ve tüm kitap boyunca oluşturulan önerilere destek sağlanmaktadır.
  • Yeni tablolar ve şekiller mevcut konuları ve eğilimleri ele almakta ve görsellerin ayrıntılarını vererek açıklayıcı bilgiler içermektedir.

Duygusal ve Davranışsal Bozukluğu Olan Çocukların ve Gençlerin Özellikleri (Olgular İlaveli) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.