sadsad x
asdasd

Duygu Odaklı Çift Terapisti Olmak

Ck Yayınevi
60,00 TL
48,60 TL
%19 indirim
Duygu Odaklı Çift Terapisti Olmak Hakkında Bilgiler
Türü: Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9786054379125
Kapak: Ciltsiz
Susan M. Johnson
Susan M. Johnson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Duygu Odaklı Çift Terapisti Olmak Kısa Özet

  *Aşk ilişkileri pazarlık değilse, kazanç ve kayıp üzerine yapılan konuşma ve anlaşmalar nedir öyleyse?* sorusuna cevap ararken birden *Aşk ilişkileri duygusal bağlardır... Aşk için sebep bulamazsınız ya da pazarlık yapamazsınız. Aşk, duygusal bir yanıttır* derken buldum kendimi.

  *Duygu Odaklı Çift Terapisti Olmak –Çalışma Kitabı*nda, Dr. Johnson, bir ilişkiyi iyileştirmenin veya kurtarmanın yolunun ulaşılabilirlik, yanıt vericilik ve bağ kurmak olduğunu söylemektedir.

  - Dr. Sue Johnson

  *Duygu Odaklı Çift Terapisti Olmak – Çalışma Kitabı*nda, yakın ilişki terapisi ayrıntılı vaka uygulamaları ile örneklendirilmiştir. Kitabı okumak isteyen kişi ve psikoterapistler ile alanın uzmanlarına, çift terapisinin her basamağında, neler yapılması gerektiğine yönelik kolay izlenecek bir algoritma sunulmaktadır. Bu kitabı okuyan herkes, muhtemelen ilişkisinde ve özellikle de psikoterapistler ile alanın uzmanları, meslek yaşantılarında Duygu Odaklı Çift Terapisi uygulamasında kendi yolunu çizecek ve bu modele kendi tarzıyla güçlü yönlerini taşıyacaktır.

  - Doç. Dr. Cebrail Kısa

Duygu Odaklı Çift Terapisti Olmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.