90,00 TL
60,30 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
29,70 TL
Düş Berberi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786057178404
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2022
satis-icon
Satış Rakamları 3 adet satılmıştır.
Aşkın Güngör
Aşkın Güngör
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Düş Berberi Kısa Özet

  İstanbul’un en nezih semtlerinden Şişli’ye uçan daireler saldırı düzenlemiş diyorlar, aman evlerden ırak! Üstelik küçük bir çocuğun dedesini köstebeğe, babaannesini de kaplumbağaya dönüştürmüşler, eyvahlar olsun! Demedi demeyin, işgalci uzaylılarla mini mini kurt adamlar ve vampirler de ortalıkta fink atıyormuş, aman aman! Bu dünyaya neler oluyor böyle a dostlar?

  Ama durun, telaşa gerek yok. Karanlıklardan sıyrılıp gelen şu ufak tefek çocuk bütün insanlığı kurtaracak bir kahraman olabilir. Şunun cakasına, efelenmelerine, cesur mu cesur tavrına bir bakın hele! Herkesin yana yakıla beklediği yiğit olabilir bu. Üstelik yanında tıpkı onun gibi süper güçlere sahip iki yardımcısı da var. Hehheeyt, savulun bütün kötüler! Kaçacak karadelik arayın bütün uçan daireler! Halının saçakları arasına gizlenin uzaylı işgalciler! Örümcek-Erol geliyor! 

  Ehm… Şey… Söylemeyi unuttum: Bizim Erol’un dünyayı kurtarabilmek için öncelikle Düş Berberi’nin koltuğuna oturmaktan kaçınması gerekiyor ve aramızda kalsın ama bu hiç mi hiç kolay değil.

  Bakalım bizi bu kitapta ne acayip bir serüven bekliyor?

 • 1. Hamur

Düş Berberi Hakkında Yorumlar