sadsad x
asdasd

Dünyayı Cennete Benzetmeye Var mısın?

Karina Yayınevi

Murad Karataş

15,00 TL
10,80 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
4,20 TL
Dünyayı Cennete Benzetmeye Var mısın? Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786057603944
Kapak: Ciltsiz
Murad Karataş
Murad Karataş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dünyayı Cennete Benzetmeye Var mısın? Kısa Özet

  Bu kitabı okuduğunuzda paranın bütün kötülüklerin anası olduğuna kanaat getireceksiniz.

  Dünyayı cehenneme çeviren paranın insanlığı esarete sürüklediğini keşfedeceksiniz. Kapitalist sistemi yöneten şeytan ve avanesinin insanlığı bir modern köle gibi kullandığına, insanlığı boyalı kağıt parçalarıyla aldattığına şahit olacaksınız.

  İnsanlığın başına geçecek adil bir hükümdarın 7,7 milyarlık potansiyeli tüm mesleklere organize bir şekilde dağıttığında insanların harıl harıl çalışmalarına gerek kalmayacağını, insanların haftanın sadece 1 günü çalışarak bütün istek ve ihtiyaçların karşılanabileceğini müşahede edeceksiniz.

  İnsanlığı korkuya ve endişeye sevk eden silahlardan kurtulabilmek için adil silahların zalim silahları alt etmesi gerektiğine, bundan sonra ise konvansiyonel silahların insanları öldürmeyen elektroşok silahlara dönüşeceğine inanacaksınız.

  Ayrımcılığa neden olan makam ve mevkinin para ortadan kalktıktan sonra pek bir önemi kalmayacağına, insanlar arasında kıymet ifade etmenin en güzel yolunun sevgi olduğuna hükmedeceksiniz.

  En güzel kaynaklara, bilgi ve ürünlere sahip olan devletleri bu imkanlara sahip olamayan devletlerle çatıştıran sınırların yerine insanlar arasında manevi sınır olan İslam’ı yerleştirdiğimizde savaşların, çatışmaların, kaos ve anarşinin bir bıçak sırtı gibi kesileceğine, insanların iyiliğe yöneleceğine şahit olacaksınız.

  Bütün kötülüklere neden olan paranın yerine ihlası, korkuyu arttıran silahın yerine fikri, ayrımcılığı körükleyen makam ve mevkinin yerine sevgiyi ve özgürlüğü engelleyen sınırların yerine İslam’ı yerleştirdiğimizde bu modern çağın muhteşem bir altın çağa dönüşeceğini anlayacaksınız.

  İşte bu amaçla herbirinize sesleniyoruz! Gelecek tüm ihtişamıyla, huzur dolu cezbediciliğiyle, harika zamanları ve harika ürünleriyle bizi bekliyor, o zaman ne duruyorsunuz?

  Çağrılarımıza kulak verin, harekete geçin, iyilik ofisimizle etkileşime girin ve böylece esaret özgürlüğe dönüşsün...

Dünyayı Cennete Benzetmeye Var mısın? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.