sadsad x
asdasd

Dünyanın Merkezine Yolculuk

Okuryazar Yayınevi

Jules Verne

49,00 TL
34,30 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
14,70 TL
Dünyanın Merkezine Yolculuk Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 159
ISBN: 9786054395200
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Jules Verne
Jules Verne
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Dünyanın Merkezine Yolculuk Kısa Özet

    Çekingen bir genç olan Axel`in hayatı amcasının satın aldığı eski bir kitap ile değişir. Kitabın arasında kalmış parşömen kağıtta dünyanın merkezine yolculuğun şifresi bulunmaktadır. Şifreyi çözen Axel, amcası Profesör Liedenbrock ile birlikte plan yaparlar. Kendilerine yardım etmesi için soğukkanlı ve sakin bir adam olan Hans`ı da alarak gizemli bir yolculuğa çıkarlar.

    İzlandalı bilgin Arne Saknussemm`in izinde sönmüş yanardağın derinliklerinden dünyanın merkezine varmak isterler. Fakat bu yolculukta onları tahmin bile edemeyecekleri sürprizler beklemektedir. Tarihöncesi yaratıklardan, kızgın lavların ortasına kadar, yaşam sınırlarını zorlayacak her tür tehlikenin içinde unutulmayacak bir maceraya atılırlar. Bu yolculuk onları hedeflerine ulaştırabilecek midir? Yoksa yerin altında devam eden bu gizemli serüven onları sadece başlangıç noktasına mı getirecektir?

    Fantastik bilim kurgu türünün en iyi klasiklerinden olan Dünyanın Merkezine Yolculuk, heyecan duygusunu maceracı ruhu ile göğüslemek isteyenler için ufuk açıcı nitelikte.

  • 2. Hamur

Dünyanın Merkezine Yolculuk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.