72,00 TL
51,12 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
20,88 TL
Dört Anahtar Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9789756388365
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
satis-icon
Satış Rakamları 46 adet satılmıştır.
Zhi Gang Sha
Zhi Gang Sha
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dört Anahtar Kısa Özet

  Şifa ve ruhsal gelişim ile ilgili daha önceden okuduğunuz ya da bildiğiniz her şeyi bir kenara bırakın ve yalnızca bu kitabı okuyun, bu kitaptaki bilgileri kullanın.

  Dünyaca ünlü bir şifacı ve Üstat, Bestseller yazarı Dr. Sha, mucizevi kendinizi iyileştirme, şifa verme ve ruhsal gelişim yöntemlerini defalarca tıp uzmanlarının gözleri önünde kanıtlamıştır. Kanserden en basit sırt ve baş ağırılarına, Üçüncü Göz`ün açılmasından Ruhsal Rehberler ile ilişki kurmaya kadar her alanda, inanılmaz derecede hızlı ve etkili sonuçları olan yöntemleri, onbinlerce insanın yaşamını temelden değiştirmiş ve değiştirmeye devam etmektedir.

  Güç İyileşmesinin Dört Anahtarı, özel beden duruşlarından oluşan Beden Gücü; özel seslerden ve mantralardan oluşan Ses Gücü; Evren`in ve Tanrı`nın Işığı`nın yönlendirilmesini sağlayan Zihin Gücü; ve Kendi Ruhsal Aileniz, Göksel Ekibiniz, Koruyucu Ruhlarınız ve organlarınızın ruhları ile iletişime geçmenizi sağlayan Ruh Gücü tekniklerinden oluşmaktadır.

  Bu teknikler, herhangi bir şifacıya, ustaya ya da otoriteye gerek kalmadan kendi kendinizin ustası ve şifacısı olarak dakikalar içinde ağrılarınızı ortadan kaldırmanızı, kısa sürede yaşamsal tehlike içeren hastalıklarınızı iyileştirmenizi, binlerce kilometre ötedeki sevdiklerinize ya da ihtiyaç duyan insanlara şifa vermenizi, işinizin, ilişkilerinizin ve yaşamınızın kutsanmasını, yardımcı kutsal varlıklarla iletişime geçerek ruhsal gelişim yolunda emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacaklardır.

  Bu teknikleri hemen deneyin ve ne kadar mucizevi olduklarını kendi gözlerinizle görün.

 • 2. Hamur

Dört Anahtar Hakkında Yorumlar